ویژه های خبری

مدارس دور اول و دوم سما لاهیجان برای سال تحصیلی جدید با استقبال بی نظیر شهروندان مواجه شده و ظرفیت ثبت نام در آنها به پایان رسید. به گزارش روابط عمومی سما لاهیجان هر کدام از مدارس دخترانه و پسرانه دوره اول این مرکز آموزشی فرهنگی با رشد قابل توجهی در ثبت نام برحوردار بوده و دیگر جایی برای نام نویسی دانش آموزان ندارند. جواد نجار تمیزکار معاون دانشگاه در امور سما لاهیجان و سیاهکل این امر را اتفاق میمون و مبارکی برای سما لاهیجان برشمرد و ضمن عذرخواهی از شهروندان به دلیل کمبود جا برای ثبت نام افزود اگر امروز مدیران مدارس از ثبت نام خودداری می کنند به علت کمبود فضای فیزیکی و آموزشی است که امیدواریم در سال های آینده بتوانیم با رفع این مشکل و ایجاد فضاهایی مناسب جوابگوی متقاضیان تحصیل در مدارس سما باشیم. تمیزکار همچنین رقابت سایر مراکز غیر انتفاعی با سما را به نفع سما ارزیابی نمود و افزود با توجه به خدمات شایانی که سما لاهیجان ارائه نموده است و همچنین به دلیل دارا بودن مدیران و کادر مجرب و دبیران دلسوز و خوشنام و باسواد مدارس سما به عنوان شاخص در سطح شهرستان شناخته می شوند و توصیه اکید من به مدیران مدارس این است که با تلاش و پشتکار کیفیت مدارس را بالا برده و با ارائه شیوه های نوین آموزشی همواره سما را در اوج نگه داریم.

تمیزکار در ادامه به مدرسه سبز سما نیز اشاره نمود و افزود با وجود اولین سال تاسیس این مدرسه در لاهیجان تاکنون در کلاس های پنجم و اول ظرفیت ثبت نام تکمیل شده است و این استقبال به دلیل کیفیت کار هایی است که سما در سطح شهرستان انجام داده است.

ارتقای سطح کم و کیفی آموزشکده های سما لاهیجان و سیاهکل نیز از نکاتی بود که تمیزکار به آن اشاره نمود و افزود باید با حرکت در مسیر مهارت محوری و تقویت این مقوله در راستای جذب دانشجو تلاش کنیم و به جامعه بباورانیم که سما در سطح آموزشکده به دنبال تربیت نیروی کارآفرین و ماهر بوده و از هیچ تلاشی در این راه مضایقه نخواهد نمود چرا که امروز جوان جویای دانش بیشتر به دنبال شغل است و این مشکل باید توسط سما حل و فصل شود.

 


 

 


 

 

 

ارسال نظر به این پست پس از 1000 روز پس از انتشار امکان پذیر می باشد

معاونت سما واحد لاهیجان