ویژه های خبری

 


تیم پینگ پنگ دبیرستان دوره اول پسران سما لاهیجان با کسب مقام قهرمانی در المپیاد ورزشی دانش آموزان سما کل کشور موفق شد پرچم این مرکز آموزشی فرهنگی را به اهتزاز درآورد.

در جریان این مسابقات محمد سعیدنیا، محمدجواد نوروزنیا و پناه پارسا به ترتیب رتبه های اول تا سوم کشوری را به خود اختصاص دادند و بر افتخارات سما لاهیجان افزودند.

شایان ذکر است که در رشته شنا نیز دانش آموزان این دبیرستان شامل فرحان سلیمی، نریمان ریحانی و نیما کامور افتخارآفرینی نموده و رتبه سوم تیمی این دوره از مسابقات را از آن خود کردند. همچنین فرحان سلیمی مقام چهارم در رشته شنای قورباغه را کسب نمود. معاونت سما لاهیجان ضمن تبریک این پیروزی ارزشمند به تیم سما لاهیجان، سما را جزء برترین ها دانسته و انتظار جامعه از سما را بسیار بالا ارزیابی نمود. تمیزکار موفقیت های سما در عرصه های فرهنگی، پژوهشی، آموزشی و ورزشی را ناشی از عزم و ارداده بالای دانش آموزان سما و همت و پشتکار کارکنان و مربیان این مرکز آموزشی فرهنگی دانست و خاطرنشان کرد: در سما لاهیجان شور و نشاط و امید به آینده در سطح بالایی وجود دارد و لذا روحیه دانش آموزان و دانشجویان این مرکز آموزشی فرهنگی بسیار بالاست و بسیاری از موفقیت ها در بخش های متفاوت مرهون این روحیه است. تمیزکار وجود دبیران مجرب و زحمتکش را برای سما فرصتی ارزشمند توصیف نمود و از شهروندان فهیم لاهیجانی برای ثبت نام فرزندان شان در این مرکز آموزشی فرهنگی دعوت نمود و توصیه نمود که اولیای عزیز از فرصت تحصیل فرزندان شان در مجموعه سما برای پیشرفت فرزندان شان نهایت استفاده را ببرند و این فرصت را از دست ندهند. چرا که سما با دارا بودن ظرفیت های بسیار بالا از قبیل فضای آموزشی مناسب، کارگاه های پیشرفته، دبیران مجرب، مدیران و کادر اداری دلسوز، سالن ورزشی مجهز و ... بهترین مکان برای پیشرفت فرزندان شان است و تا بتوانند آینده سازان شایسته ای تحویل جامعه دهند.

 رئیس مرکز آموزشی فرهنگی سما لاهیجان همچنین از مدیران مدارس و روسای آموزشکده ها نیز خواست تا با شناسایی دانش آموزان توانمند در عرصه های ورزشی، علمی، فرهنگی، پژوهشی و ... بستر رشد این آنان را فراهم نموده تا شاهد شکوفایی بیشتر فرزندان مان در عرصه های مختلف باشیم.

 

 


 

 

ارسال نظر به این پست پس از 1000 روز پس از انتشار امکان پذیر می باشد

معاونت سما واحد لاهیجان