ویژه های خبری

 

 

پیشتازی در عرصه آموزش نوین از افتخارات ماست

رئیس و اعضای هیات رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی به منظور آشنایی بیشتر با مدرسه سبز سما لاهیجان و روند فعالیت های این مرکز آموزشی فرهنگی، اقدام به بازدید از این مدرسه نمودند. در جریان این بازدید جواد نجار تمیزکار معاون دانشگاه و رئیس مرکز آموزشی فرهنگی سما لاهیجان و سیاهکل ضمن عرض خیرمقدم به اعضای هیات رئیسه و همچنین تبریک میلاد امام رضا (ع)، بازدید از این مدرسه درآستانه میلاد امام رضا (ع) را به فال نیک گرفت و بر ضرورت همکاری و کمک بیشتر دانشگاه در پیشبرد این مرکز تاکید نمود. تمیزکار مدرسه سبز را مدرسه ای با هدف حفاظت از محیط زیست عنوان و خاطرنشان کرد: این مراکز آموزشی با هدف طرح آموزش محیط زیست در مدارس طراحی و اجرا و در واقع طرحی نو برای سیستم آموزشی دنیا در نظر گرفته شده است.

رئیس مرکز آموزشی فرهنگی سما لاهیجان و سیاهکل راه اندازی مدرسه سبز برای اولین بار در سطح استان گیلان را جزء افتخارات سما لاهیجان دانست و افزود با اعتماد به پشتکار و همت همکارانم در سما پیگیر این کار شدیم تا جزء اولین ها در راه اندازی مدرسه سبز در لاهیجان بوده و بتوانیم مبلغ آموزش نوین در سطح استان گیلان گردیم، چرا که بر این باوریم توان و ظرفت سما بیشتر از این حرف هاست و با هدف تحول در آموزش و ارتقای سطح فرهنگ پا به عرصه گذاشته ایم و باورمان این است که با بهره مندی از کارکنان باانگیزه و معلمین و اساتید متخصص به هدف مان دست خواهیم یافت.

نجار تمیزکار در ادامه به موفقیت های اهالی سما در عرصه های مختلف علمی، ورزشی، فرهنگی و .. نیز اشاره نمود و افزود با مروری بر اخبار سما به خوبی می توان پی برد که به عنوان قطبی توانمند در سطح شهرستان و در بعضی مواقع در سطح استان و حتی کشوری ظاهر شده ایم و هر جا موفقیتی حاصل می شود قطعا رد پایی از سما در آنجا مشاهده خواهد شد.

در ادامه این بازدید دکتر کرد رستمی رئیس دانشگاه آزاد لاهیجان نیز ضمن ابراز خوشحالی از افتتاح این مدرسه نوین، از زحمات جواد نجار تمیزکار در سما تقدیر و تشکر ویژه نمود و افزود از زمان مدیریت وی در سما شاهد تحول چشمگیر در حوزه های مختلف آموزشی، فرهنگی و پژوهشی بوده ایم و امیدواریم روزبه روز شاهد تحولات بیشتر در این حوزه باشیم.

لازم به ذکر است که فاطمه خشنود مدیر مدرسه سبز نیز در سخنانی ضمن تبریک دهه کرامت و خیر مقدم به اعضای هیات رئیسه دانشگاه گزارشی از روند کارهای انجام گرفته در این مدرسه ارائه و استقبال شهروندان برای ثبت نام در این مدرسه را مثبت ارزیابی نمود.


ارسال نظر به این پست پس از 1000 روز پس از انتشار امکان پذیر می باشد

معاونت سما واحد لاهیجان