ویژه های خبری

اولین جلسه کادر اداری و آموزشی مدرسه سبز سما لاهیجان با حضور کادر اداری و آموزشی این مجموعه آموزشی فرهنگی با حضور معاون دانشگاه و رئیس مرکز آموزشی فرهنگی سما لاهیجان و سیاهکل در اتاق جلسات دانشکده برگزار شد.

در ابتدای این جلسه فاطمه خشنود مدیر مدرسه سبز در سخنانی ضمن تشکر از حمایت ها و پشتیبانی های جواد نجار تمیزکار در بازگشایی این مرکز آموزشی فرهنگی،تشکیل اولین جلسه را به فال نیک گرفت و آن را «اتفاقی سبز برای مدرسه سبز » عنوان نمود و خواهان حمایت بیشتر در جهت پیشبرد امور این مدرسه شد. خشنود سپس به معرفی اعضای جلسه پرداخت و اظهار امیدواری نمود که با کادر اداری و آموزشی مدرسه نوپای سبز بتوانیم شاهد اتفاقات شیرین و سبز در آینده ای نزدیک باشیم.

 جواد نجار تمیزکار نیز در این جلسه ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات پرسنل و تبریک پیشاپیش عید فطر موفقیت روزافزون کلیه کارکنان سما را از درگاه احدیت خواستار شد. تمیزکار در ادامه سخنانش از کلیه اعضا درخواست کرد که با ارائه پیشنهادات و ایده های نوین، در پیشبرد این مدرسه کمک نمایند و با توجه به اینکه  این مدرسه، نوپا بوده و  برای اولین بار در سطح استان تجربه می شود لذا هر کدام از کارکنان و مدرسین اگر طرحی نو و ایده جدیدی در زمینه آموزشی دارند ارائه دهند تا با مشورت و همفکری هم بتوانیم بهترین ها را رقم بزنیم.

بالا بردن کیفیت کار و بیان ویژگی ها و شاخص های مدرسه سبز نیز از صحبت هایی بود که رئیس مرکز آموزشی فرهنگی سما لاهیجان و سیاهکل به آن اشاره نمود و افزود: بهترین تبلیغ برای این مدرسه استفاده از شیوه های نوین آموزشی و ارائه خدمات با کیفیت بالاست که با توانی که در مدیریت این مدرسه سراغ دارم مطمئن هستم که با برنامه ریزی درست و نظارت اصولی این کار امکان پذیر خواهد شد.

تمیزکار در ادامه سخنانش با بیان اینکه یکی از رسالت های مهم دیگری که بر دوش کادر این مدرسه سنگینی می کند معرفی این مدرسه به شهروندان است، افزود: خیلی از شهروندان هنوز با این مدرسه و شیوه های آموزشی آن آشنایی ندارند، لذا شایسته است که کادر اداری و آموزشی با همکاری و همدلی این مهم را به جامعه بشناسانند و در تبیین اهداف مدرسه به این نکته متذکر شوند که هدف آن فقط ارائه خدمات آموزشی نبوده بلکه سلامت دانش آموزان و نگاه زیست محیطی نیز از اهداف آن می باشد.

پوشش متحد الشکل کادر اداری، آموزشی و دانش آموزان نیز توصیه دیگری بود که توسط معاون دانشگاه در امور سما لاهیجان و سیاهکل بیان گردید و قرار شد که به منظور ارائه نظم و مقررات اداری کلیه کارکنان، مدرسین و دانش آموزان از لباس متحد الشکلی استفاده کنند.

لازم به ذکر است که در پایان این جلسه هر کدام از اعضا به ارائه نظرات و پیشنهادات خود پرداختند و به اتفاق از این مدرسه بازدید نمودند.ارسال نظر به این پست پس از 1000 روز پس از انتشار امکان پذیر می باشد

معاونت سما واحد لاهیجان