ویژه های خبری

معاونت دانشگاه در امور سما لاهیجان و سیاهکل به منظور افزایش توان آموزشی، پژوهشی و فرهنگی مدارس سما در آستانه سال تحصیلی جدید، اقدام به برگزاری جلسه شورای مدیران با حضور مدیران مدارس سما لاهیجان نمود.

جواد نجار تمیزکار در این نشست صمیمی در سخنانی ضمن گرامیداشت ایام ماه مبارک رمضان و قبولی طاعات و عبادات کلیه کارکنان، این ماه را ماه خودسازی دانست و اظهار امیدواری نمود که بتوانیم با تمسک به قرآن در ماه بهار قرآن به معنای واقعی بندگی کنیم و نهایت بهره را از این ایام عزیز و گرانقدر ببریم.

تمیزکار در ادامه سخنانش مدیریت را کار بسیار مهمی دانست که  در پرتو آن می توان بسیاری از کارهای سخت را به سامان رساند و راه را برای پیشرفت بیشتر هموار نمود.

تمیزکار مدیریت در سما را نیز بسیار مهم و تاثیرگذار عنوان نمود و افزود: با وجود مدیران توانمند مدارس سما، باید بستری فراهم کنیم که باعث اعتماد شهروندان عزیز به سما باشیم و  با استقبال آنان جهت ثبت نام فرزندانشان در این مدارس مواجه گردیم و  امیدواریم  همکاران عزیز ما بتوانند این مهم را عملی نمایند. رئیس مرکز آموزشی فرهنگی سما لاهیجان و سیاهکل پاسخگو بودن و انتخاب درست مدرسین، فراهم نمودن بستری با نشاط، امن و راحت برای تحصیل دانش آموزان، جلب اعتماد اولیای دانش آموزان و رفع دغذغه تحصیل فرزندانشان در مدارس را از ویژگی های دیگر مدیران مدارس سما بیان نمود و افزود: با توجه به شناختی که از عزیزان مدیر مدارس سما دارم مطمئن هستم تمام ویژگی هایی که بر شمردم در آنان وجود دارد ولی باید با تلاش و جدیت بیشتر کارها را پیگیری نموده تا در رقابت با سایر مراکز آموزشی از قافله عقب نمانیم و حرفی برای گفتن داشته باشیم.

راه اندازی مدرسه سبز و کمک خواستن از سایر مدیران مدارس جهت پیشرفت این مدرسه نیز بخشی دیگر از صحبت هایی بود که تمیزکار به آن اشاره کرد.

رئیس مرکز آموزشی فرهنگی سما لاهیجان و سیاهکل در این بخش از صحبت هایش با بیان اینکه این مدرسه برای اولین بار در سطح استان گیلان در سما لاهیجان راه اندازی شده است و با داشتن مدیری قوی و توانمند حتما موفق خواهد بود، از مدیران سایر مدارس نیز خواست با توجه به سابقه مدیریتی شان در آموزش و پرورش و سما، پیشنهادات خود را در جهت پیشرفت و شکوفایی این مدرسه مطرح نمایند تا بتوانیم از آنها در جهت پیشبرد بهتر کارها استفاده کنیم.

توجه بیشتر به بحث هوشمندسازی، اهمیت دادن به نظر دانش آموزان برای پرکردن اوقات فراغت تابستانی، برگزاری نشست های دانش آموزی در فصل تابستان، برنامه ریزی برای سال تحصیلی جدید با توجه  به بحث دانش آموز محوری، راه اندازی مدرسه ضمیمه ورزش و آماده سازی مدارس جهت شروع سال تحصیلی جدید از دیگری مباحثی بود که تمیزکار به آنها اشاره کرد.

در ادامه این جلسه هر کدام از مدیران به بیان دیدگاهها،مسائل و مشکلات مدرسه تحت مدیریت خود پرداختند که در مورد آنها راهکارهای لازم اتخاذ شد.
.

 

ارسال نظر به این پست پس از 1000 روز پس از انتشار امکان پذیر می باشد

معاونت سما واحد لاهیجان