منوی ویژه سایت
پیوند ها
تغییر رنگ قالب
پیشخوان روزنامه ها
نظرسنجی

نظرشما در مورد تغییرات مدیریتی سما واحد لاهیجان؟


 
آرشیو ماهانه
«  دی 1396    »
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30 
اوقات شرعی
» بازدید روسای آموزش و پرورش و دانشگاه آزاد اسلامی لاهیجان از مدارس سما به مناسبت هفته معلم

بازدید روسای آموزش و پرورش و دانشگاه آزاد اسلامی لاهیجان از مدارس سما به مناسبت هفته معلم

روسای آموزش و پرورش و دانشگاه آزاد اسلامی لاهیجان به منظور تجلیل از مقام والای معلم و همچنین تبریک این هفته، در اقدامی سرزده از مدارس سما لاهیجان بازدید نمودند و دقایقی را با کارکنان و دبیران این مدارس به گفت و گو نشستند. در این دیدار صمیمی که اعضای هیات رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی لاهیجان نیز حضور داشتند، جواد نجار تمیزکار معاون دانشگاه و رئیس مرکز آموزشی فرهنگی سما لاهیجان در سخنانی ضمن تقدیر و تشکر از مسوولین دانشگاه و آموزش و پرورش به خاطر توجهی که به مدارس سما دارند، گزارشی از روند کاری مدارس ارائه نمود و به بیان برخی از کمبودها و احتیاجات مدارس سما پرداخت.

تمیزکار در ادامه سخنانش انتظار سما از مسوولین دانشگاه آزد و آموزش و پرورش را بسیار بالا دانست و اظهار امیدواری نمود که مسوولین بسترهای لازم را جهت پیشرفت سما مهیا نمایند تا این مرکز آموزشی فرهنگی بتواند با وجود کارکنان و معلمان توانمندی که پرورش داده است، در عرصه آموزش و تعلیم و تربیت پیشتاز باشد؛ چرا که سما تاکنون در عمل این نکته را ثابت کرده که با وجود تمام محدودیت هایی که دارد در عرصه علمی و فرهنگی در سطح لاهیجان حرف اول را می زند.

رئیس مرکز آموزشی فرهنگی سما لاهیجان در ادامه سخنانش مدارس سما را به معنای واقعی غیر انتفاعی دانست و افزود: درآمدهای ناشی از سما به جیب اشخاص نمی رود و بیشتر صرف تجهیز مدارس و ارتقای سطح علمی این مراکز علمی فرهنگی می شود و در یک کلام باید گفت که سما به ارتقای سطح علمی دانش آموزان می اندیشد و نگاهی انتفاعی ندارد.

  نجار تمیزکار به بعد نظارت بر سما نیز اشاره ای داشت و افزود : نظارت بر مدارس از سایر مراکز آموزشی بسیار بیشتر است چرا که هم آموزش و پرورش و هم سازمان سما به عنوان دو نهاد ناظر، با دقت کارهای مدارس سما را رصد می کنند و این یکی از دلایل موفقیت این مدارس است زیرا درصد خطا در این مدارس تقریبا صفر است و این یکی از امتیازات مدارس ماست و باعث می شود که اعتماد مردم به مدارس سما جهت تحصیل فرزندانشان در این مراکز جلب شود.

ارتقای سطح علمی نسبت به سال گذشته نیز از جمله موضوعاتی بود که تمیزکار به آن اشاره نمود و افزود برای  انجام این کار با بهترین و خوشنام ترین معلمین شهر از نظر رتبه علمی و اخلاقی قرارداد بستیم تا در خدمت دانش آموزان باشند چرا که بر این عقیده ایم معلمین توانمند می توانند دانش آموزان موفقی از نظر علمی تربیت کنند و آینده فرزندان مان را به سوی پیشرفت و تعالی تضمین کنند.

تمیزکار در ادامه سخنانش گریزی به دغدغه های ریاست عالی دانشگاه آزاد اسلامی زد و افزود: یکی از تاکیدات مهم دکتر میرزاده پشتیبانی مراکز سما توسط دانشگاه آزاد است که باید امکانات آموزشی و پژوهشی خودش را در اختیار این مراکز قرار دهد تا مدارس سما نیز بتوانند از این طریق نیازهای خود را مرتفع کنند. رئیس مرکز آموزشی فرهنگی سما لاهیجان ضمن تشکر از دکتر کردرستمی به خاطر حمایت های همه جانبه از سما اظهار داشت با درایتی که از ایشان سراغ داریم امیدواریم که بیش از پیش از سما حمایت کنند چرا که تقویت سما، باعث تقویت دانشگاه خواهد بود.

در ادامه این بازدید دکتر کردرستمی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی لاهیجان نیز در سخنانی ضمن تقدیر از زحمات معلمین و دست اندرکاران سما  هفته معلم را تبریک گفت و برای معلمان سمایی آرزوی موفقیت کرد.

محمد رحمتی خوبده رئیس آموزش و پرورش لاهیجان نیز در این بازدید ضمن تبریک هفته معلم از زحمات مدیران مدارس و در راس آنها از جواد نجار تمیزکار به خاطر ایجاد فضای همدلی و تعامل میان سما و آموزش و پرورش قدردانی کرد.

در جریان این بازدید مسوولین دانشگاه و آموزش و پرورش با حضور در تک تک کلاس ها با اهدای شاخه گل به دبیران مدارس  ضمن تبریک مجدد هفته معلم برای آنان آرزوی موفقیت نمودند. 
 

 

 

 

 

 

برچسب مطلب:
     بازدیدها: 1310  |  نظرات: 0
مطالب مشابه
بخش نظرات
تمامی حقوق برای سایت فوق محفوظ است. | طراح: میر سجاد تائب : 09119852665 |پشتیبانی هاستینگ : الــماس دیـــتا گــیل