ویژه های خبری

مرکز آموزشی فرهنگی سما لاهیجان با مشارکت آموزشگاه گاج به منظور هدایت تحصیلی دانش آموزان دوره متوسطه دوم و داوطلبین کنکور، ارتقای سطح کیفیت مطالعه و مدیریت زمان، اقدام به برگزاری همایشی با عنوان «دورخیز کنکور» نمود.

در این همایش فرهنگی و آموزشی که با حضور چشمگیر مدیران و مسئولین مدارس، مدرسان و معلمین و مشاوران تحصیلی، اولیا و دانش آموزان دوره متوسطه دوم و داوطلبین کنکوری برگزار گردید دکتر علی میرصادقی، روانشناس و مشاور برجسته شبکه های صدا و سیما و موسس مرکز آموزشی بارسا تهران سخنرانی نمود.

میرصادقی با بیان مسائل انگیزشی و تجربه های همکاری با رتبه های برتر و افراد موفق در زمینه های علمی تلاش کرد روش های رسیدن به بالاترین کیفیت در مطالعه و مدیریت اصولی زمان را برای شرکت کنندگان تشریح کند. وی در ادامه 10 مورد از مهمترین عوامل تاثیرگذار در کسب بهترین نتایج توسط رتبه های برتر طبق نظرات این افراد را بررسی و ارائه نمود.

در ادامه این همایش مهندس ایمان بهرام زاده مشاور مجموعه بارسا در لاهیجان نیز در سخنانی از دکتر افشار ضیاظریفی معاون آموزش های عمومی و مهارتی دانشگاه آزاد اسلامی(سما) لاهیجان و حسن پور مدیر آموزشگاه گاج لاهیجان در برگزاری هرچه بهتر این همایش تقدیر و تشکر نمود.

معاونت سما واحد لاهیجان