ویژه های خبری

معاونت دانشگاه در امور سما لاهیجان و سیاهکل برای اولین بار در سطح استان گیلان میزبان فوتسال بانوان در جام رمضان خواهد بود.

دکتر افشار ضیاظریفی معاون دانشگاه در امور سما لاهیجان و سیاهکل با اعلام این خبر، هدف از برگزاری این دوره ورزشی را تکریم بانوان و مشارکت دادن آنان در فعالیت های ورزشی و اجتماعی عنوانو خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه بانوان نیمی از جمعیت کشور را شامل می شوند و تاثیرگذاری فوق العاده ای بر تحولات جامعه دارند ولی در برخی موارد از جمله برخی فعالیت های ورزشی و اجتماعی با محدودیت مواجهند. هدف ما این است با توجه به امکاناتی که داریم برای پر کردن این خلا تلاش کنیم و با مشارکت دادن بانوان در فعالیت های ورزشی و اجتماعی به شکوفایی استعدادهای آنان همت گماریم.

اسماعیل میرغضنفری فرماندار لاهیجان نیز در دیدار با هیات اجرایی این دوره از مسابقات، این برنامه را بسیار مثبت و ارزنده قلمداد نمود و خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه مسابقات فوتسال در سطح بانوان برای اولین بار در استان گیلانبه میزبانی سما لاهیجان برگزار می گردد بسیار ارزشمند بوده و امیدوارم با دقت و حساسیت خاصی که دست اندرکاران این رویداد ورزشی دارند، این بازی ها با موفقیت انجام شود و در سنوات بعد نیز بتوانیم در رده بانوان از این دست مسابقات را شاهد باشیم.

لازم به ذکر است که این دوره از مسابقات از 8 تا 12 خرداد در سالن ورزشی سما لاهیجان برگزار می گردد و شرکت تیم های بانوان در این رویداد ورزشی بلامانع است. همچنین حضور بانوان علاقه مند در سالن برای تماشای این بازی ها نیز آزاد می باشد.


معاونت سما واحد لاهیجان