ویژه های خبری

مسوولان و کارکنان مرکز آموزشی فرهنگی سما لاهیجان و سیاهکل در آستانه عید نوروز و به منظور ترویج فرهنگ نوعدوستی و مهربانی با حضور در خانه آمین و همچنین سرای سالمندان لاهیجان لحظاتی را در کنار آنان سپری نمودند و به گفت و گو با آنان نشستند.

در این دیدارهای صمیمانه که در آستانه عید نوروز و همچنین به مناسبت هفته احسان و نیکوکاری انجام گرفت دکتر ضیا ظریفی معاون دانشگا در امور سما لاهیجان و سیاهکل نیز حضور داشت.

افشار ضیاظریفی در دیدار کودکان خانه آمین درسخنانی ضمن تقدیر و تشکر از کارکنان و پرسنل خدوم این مرکز، از آمادگی سما لاهیجان برای دعوت از کودکان خانه آمین در برنامه های فرهنگی و ورزشی این معاونت خبر داد و خاطرنشان نمود: آمادگی داریم در مسابقاتی و کارهای فرهنگی که برای دانش آموزان مان برگزار می کنیم بچه های خانه آمین نیز در این برنامه ها مشارکت داشته باشند تا بتوانیم در حد خودمان فضای شاد و مفرحی برای این عزیزان ایجاد نماییم.

رئیس مرکز آموزشی فرهنگی سما لاهیجان و سیاهکل همچنین از کارکنان و پرسنل سرای سالمندان لاهیجان نیز تقدیر و تشکر نمود و برای آنان آرزوی توفیق بیشتر در خدمت به عزیزان سالمند مسالت نمود.

در پایان این دیدارها از طرف خانواده سما هدایایی به رسم یادبود به فرزندان خانه آمین و سرای سالمندان لاهیجان اهدا شد .

لازم به ذکر است که خانه آمین مرکز نگهداری از کودکان معلول بی سرپرست زیر چهارده سال می باشد.

معاونت سما واحد لاهیجان