ویژه های خبری

دکتر ضیا ظریفی معاون دانشگاه و رئیس مرکز آموزشی فرهنگی سما لاهیجان و سیاهکل همزمان با آغاز دهه فجر انقلاب اسلامی در جلسه شورای اداری فرمانداری شهرستان لاهیجان شرکت نمود.


در این جلسه که با حضور دکتر نیکفر نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل در مجلس شورای اسلامی، امام جمعه لاهیجان و سایر مسئولان این شهرستان برگزار شد، سید اسماعیل میرغضنفری فرماندار شهرستان لاهیجان در سخنانی اظهارداشت: انقلاب در چهل سالگی به مرز پختگی و تکامل خود رسیده است و توانسته همه بحران ها و مشکلات را با موفقیت پشت سربگذارد.

فرماندار جدید لاهیجان گفت: نظام جمهوری اسلامی نظامی مردمی است و وقتی همه مسئولان در کنار مردم باشند و با مردم بودن نیز برای نظام مشروعیت ایجاد می کند و به دنبال این مشروعیت نیز مقبولیت ایجاد خواهد شد.

لازم به ذکر است که دکتر نیکفر نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل و حجت الاسلام صدیقی امام جمعه این شهرستان نیز در این جلسه به بیان مطالبی پرداختند و فرا رسیدن ایام ا... دهه فجر را تبریک گفتند.
دکتر ضیاظریفی نیز در حاشیه این جلسه در سخنانی با تبریک دهه مبارک فجر، چهل سال ایستادگی و تلاش را مرهون خودباوری و نگاه به توان داخلی نیروهای انقلاب دانست و خاطرنشان کرد: مرکز آموزشی فرهنگی سما لاهیجان و سیاهکل نیز همچون سایر ادارات و نهاد های انقلابی و همگام با مردم ضمن گرامیداشت ایام پیروزی انقلاب در مراسم های ایام ا... دهه فجر حضور گسترده خواهند داشت.

معاونت سما واحد لاهیجان