ویژه های خبری

دانشجویان، کارکنان و اساتید سما سیاهکل آغاز هفته پژوهش را به صورت مشترک با دانشگاه آزاد مرکز سیاهکل گرامی داشتند و در مراسمی که در این مرکز برگزار شده بود به صورت گسترده شرکت کردند.

در این همایش علمی علاوه بر شرکت دانشجویان، کارکنان و اساتید، مسوولان شهرستان از قبیل دکتر ذبیح نیکفر نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل در مجلس شورای اسلامی، مهندس صوفی فرماندار شهرستان سیاهکل و سایر مسوولان ادارات حضور داشتند، دکتر سیروس بیدریغ رئیس دانشگاه آزاد اسلامی لاهیجان و سیاهکل در سخنانی ضمن تبریک هفته پژوهش، به اهمیت مقوله پژوهش در پیشرفت جوامع پرداخت و در ادامه گزارش کاری از روند کارهای پژوهشی دانشگاه آزاد لاهیجان و سیاهکل ارائه نمود. بیدریغ در پایان صحبت هایش خاطرنشان کرد که مراسم هفته پژوهش امسال با حضور یکی از چهره های ماندگار سیاهکل و با حضور دانشگاه آزاد مرکز و همچنین سما سیاهکل در سالن آمفی تئاتر اداره ارشاد برگزار خواهد شد.

در ادامه این مراسم دکتر نیکفر نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل در مجلس شورای اسلامی و مهندس صوفی فرماندار سیاهکل نیز به سخنرانی پرداختند.

لازم به ذکر است که سما سیاهکل در این هفته روزهای پرکاری را سپری خواهد کرد و با برگزاری سخنرانی ها، بازدیدهای علمی، کارگاه های متعدد آموزشی و همچنین نمایشگاه های متعدد جهت بالابردن توان علمی دانشجویان گام بر می دارد.


معاونت سما واحد لاهیجان