ویژه های خبری

دانشکده های فنی و حرفه ای سما لاهیجان و سیاهکل با کسب رتبه های برتر پژوهشی و فرهنگی در سطح کشور با دیگر خبرساز شدند و پرچم پرافتخار این مرکز آموزشی و فرهنگی را در سطح کشور به اهتزاز در آوردند.

به گزارش روابط عمومی سما لاهیجان و سیاهکل دفتر فرهنگ اسلامی آموزشکده سما سیاهکل برای سومین سال پیاپی توانست عنوان برتر فرهنگی را در بین آموزشکده های کوچک سما کسب کند و دفتر فرهنگ اسلامی آموزشکده سما لاهیجان نیز موفق شد رتبه چهارم فرهنگی در سطح آموزشکده های متوسط سما کشور را به دست آورد.

همچنین دفتر پژوهش سما لاهیجان نیز موفق شد عنوان برتر پژوهش در سطح آموزشکده های سما با رتبه متوسط را از آن خود کند و این در حالیست که دفتر پژوهش سما سیاهکل نیز موفق به کسب رتبه دوم پژوهشی کشور در سطح آموزشکده های کوچک گردید.

البته لازم به ذکر است که باشگاه پژوهشگران سما لاهیجان همچنین توانست در سطح کشور افتخارآفرینی کرده و عناوین برتر کشوری را به خود اختصاص دهد و در این زمینه نیز حرفی برای گفتن داشته باشد.

مدیر پژوهش سما لاهیجان به عنوان مسوول برتر باشگاه پژوهشگران جوان و همچنین با کسب رتبه دوم باشگاه های پژوشگران برتر توانست بر سکوی افتخارات پژوهشی سازمان سما بایستد.

لازم به ذکر است که معاون آموزشی و پژوهشی سازمان سما با ارسال لوح تقدیر از زحمات دست اندکاران فرهنگی و پژوهشی سما لاهیجان و سیاهکل تقدیر نمود.

گفتنی است که در سطح مدارس سما نیز مدرسه سبز همچون گذشته خبرساز شد و انجمن علمی ریاضی این مدرسه ابتدایی به عنوان انجمن برتر کشور انتخاب گردید که اعضای این انجمن نیز موفق به دریافت لوح تقدیر از سوی معاون آموزشی و پژوهشی شدند.

 


معاونت سما واحد لاهیجان