ویژه های خبری

هفدهمین جلسه شورای هماهنگی معاونان سما استان گیلان با هدف بررسی نقاط قوت و ضعف آموزشکده ها و مدارس سما استان گیلان به میزبانی سما لاهیجان برگزار شد. در ابتدای این جلسه مهندس محسن فلاح راد معاون دانشگاه در امور سما لاهیجان و سیاهکل ضمن عرض خیر مقدم به میهمانان شرکت کننده، برگزاری چنین جلساتی را برای کاهش مشکلات پیش روی سما موثر دانست و خاطرنشان کرد: با برگزاری چنین جلساتی می توانیم با تکیه بر خرد جمعی و مشورت و همچنین ارائه نظرات تخصصی معاونان محترم بسیاری از مشکلات پیش روی سما را مرتفع کنیم.

پس از سخنان فلاح راد، دکتر رحمتعلی صابری حقایق دبیر شورای سیاستگذاری سما استان گیلان نیز در سخنانی ضمن تشکر از همه معاونت های سما استان گیلان که در این جلسه حضور به هم رسانده اند وجود چنین جلسات و نشست هایی را به فال نیک گرفت و یکی از راههای برون رفت از مشکلات پیش روی سما را برگزاری چنین جلساتی عنوان نمود و خاطرنشان کرد: باید به گونه ای عمل کنیم که سما به عنوان برند در هر شهرستانی مطرح باشد. وی در ادامه سخنانش بر کیفی سازی مدارس و آموزشکده ها تاکید بسیار نمود و اظهار داشت: معاونت های سما استان گیلان باید به گونه ای برنامه ریزی کنند که در کنار جذب دانشجو و دانش آموز، کیفیت کارشان را نیز بالا برده و با توجه به رقابت شدیدی که در عرصه آموزشی وجود دارد مدارس و آموزشکده های سما در همه زمینه ها (آموزشی، فرهنگی و پژوهشی) به روز ترین بوده تا بتوانند مورد اعتماد شهروندان قرار گیرند و اولیای محترم بدون داشتن هیچ گونه دغدغه ای سما را برای تحصیل فرزندان خود انتخاب کنند.

در ادامه این جلسه هر کدام از معاونین سما گزارشی از روند کارها ی حوزه تحت مدیریت شان ارائه نمودند و به بیان مشکلات شان پرداختند که در پایان برای برون رفت از مشکلات پیش رو سما تصمیمات لازم اتخاذ گردید.


 

 

 


 

معاونت سما واحد لاهیجان