ویژه های خبری

آموزشکده فنی و حرفه ای سما لاهیجان پس از تلاش بی وقفه در راستای اهداف این مرکز آموزشی فرهنگی بر مبنای پیشرفت علمی مبتنی بر فعالیت های علمی، پژوهشی و فناوری موفق شد به عنوان واحد برتر در بین آموزشکده های سما و همچنین دانشگاه های آزاد سراسر کشور قرار گیرد و بر صدر بنشیند و در پنجمین جشنواره سراسری فرهیختگان که با رویکرد علمی، پژوهشی و فناوری برگزار گردید مفتخر به تندیس آموزشکده برتر و همچنین لوح تقدیر از دست دکتر نوریان (ریاست عالی دانشگاه آزاد اسلامی) شد.

مهندس مرتضی آقامحمدی رئیس آموزشکده سما لاهیجان با ابراز خرسندی از اینکه بالاخره حاصل تلاش های شبانه روزی این آموزشکده توسط بزرگان دانشگاه دیده شد خاطرنشان کرد: این موفقیت گسترده حاصل تلاش شبانه روزی و بی وقفه ای بود که با تلاش شبانه روزی همکارانم و حمایت و پشتیبانی معاونت دانشگاه در سما لاهیجان و سیاهکل رقم خورد. وی اظهار امیدواری کرد که با همین همکاری گسترده بتوانیم شاهد موفقیت های بیشتر سما لاهیجان در کشور باشیم.

وی همچنین از زحمات مدیر پژوهشی این مرکز سرکار خانم راحله میربلوکی در کسب این موفقیت قدردانی نمود.

مهندس محسن فلاح معاون دانشگاه و رئیس مرکز آموزشی فرهنگی سما لاهیجان و سیاهکل نیز ضمن تبریک این موفقیت ارزشمند به مهندس آقامحمدی رئیس آموزرشکده سما لاهیجان، این موفقیت را مقدمه ای برای کارهای بزرگ تر عنوان نمود و خاطرنشان کرد: سما لاهیجان و سیاهکل با وجود کارکنان و مدیران پرتلاش و توانمند قابلیت این را دارد که در همه عرصه ها با مراکز آموزش عالی کشور رقابت کند و باورم این است که همکارانم در این مجموعه با تمام توان برای اعتلای آموزش، پژوهش و فرهنگ تلاش می کنند.

فلاح راد در ادامه سخنانش اظهار امیدواری نمود که با تلاش و کوشش بی وقفه بتوانیم سما لاهیجان و سیاهکل را مجموعه ای با نشاط علمی بالا معرفی کنیم زیرا هدف اصلی ما کارآفرینی و مهارت آموزی به دانشجویان مان می باشد و در راه موفقیت در این راه باید با تمام توان تلاش کنیم و کارهای علمی و پژوهشی را مبنای کارمان قرار دهیم.

وی در پایان از همه کارکنان و اساتید مجوعه سما لاهیجان و سیاهکل خواست با کار تیمی و هدفمند بیشتر از گذشته در خدمت شهروندان عزیز باشند تا با امید و اشتیاق بیشتری سما لاهیجان و سیاهکل را برای تحصیل انتخاب نمایند.

 

 

 

 

 

 

 

معاونت سما واحد لاهیجان