ویژه های خبری

مانی قاری پور دانش آموز دبیرستان دور اول سما لاهیجان موفق به کسب رتبه برتر در رشته عکاسی در سطح کشور شد تا بر موفقیت های سما بیفزاید و در جدول افتخارات این مرکز آموزشی فرهنگی جایی برای خود داشته باشد. مانی که عکاسی حرفه ای را از مادرش آموخته، از کودکی به دنبال شکار لحظه ها و تصاویر از دریچه نگاه دوربین بوده است و به این حرفه عشق می ورزد.  اخیرا وی در مسابقه ای با عنوان «تاریخ شهر من» چندین عکس از محلات قدیمی شهر لاهیجان تهیه نمود که یکی از آنها سردر خانه ای قدیمی را در محله گابنه نشان می دهد. این درب چوبی که مزین به آیات قرآن و اسامی ائمه اطهار می باشد متعلق به دوره قاجار است. این عکس پس از کسب رتبه اول استان توانست در مرحله کشوری نیز مقام نخست را کسب نماید.

معاون دانشگاه در امور سما لاهیجان و سیاهکل ضمن تبریک این موفقیت ارزشمند به مانی قاری پور از سما لاهیجان به عنوان مرکزی یاد نمود که همیشه باعث افتخار بوده و در عرصه های مختلف هنری، فرهنگی، ورزشی و ... در سطح استان و کشور حرفی برای گفتن دارد.

دکتر محسن فلاح راد یکی از دلایل موفقیت دانش آموزان و دانشجویان سما لاهیجان و سیاهکل را سخت گوشی و پیگیری کارها به بهترین نحو ممکن دانست و خاطرنشان نمود: هدف مشترک همه کارکنان و مدیران سما لاهیجان و سیاهکل ارتقای سطح فرهنگی و آموزشی دانش آموزان و دانشجویان است و در راه تحقق این هدف والا و ارزشمند از هیچ تلاشی دریغ نمی کنند.

فلاح راد در ادامه اضافه نمود بنای ما بر این است که در این مرکز از همه کسانی که به هر نحو دل در گرو پیشرفت دارند حمایت کنیم تا بتوانیم در جهت شکوفایی استعدادهای شان گام های اساسی برداریم و آینده درخشانی را برای عزیزان مان رقم بزنیم.

 

 

 

 

معاونت سما واحد لاهیجان