ویژه های خبری

جلسه تکریم و معارفه جواد نجار تمیزکار و محسن فلاح راد معاونین سابق و جدید سما لاهیجان با حضور دکتر کردرستمی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی لاهیجان، اعضای هیات رئیسه این دانشگاه و کارکنان سما لاهیجان و سیاهکل برگزار شد.

در ابتدای این مراسم دکتر کردرستمی در سخنانی از تلاش و مدیریت جواد نجار تمیزکار  در مدت مسوولیتش تقدیر نمود و وی را یکی از زحمت کشان دانشگاه دانست و خاطرنشان کرد: جواد نجار تمیزکار از جمله مدیرانی بود که در اوضاع بحرانی سما لاهیجان، این مجموعه را تحویل گرفت و با تلاش شبانه روزی توانست این مجموعه آموزشی فرهنگی را از بحران خارج کند و به حالت طبیعی برگرداند. کردرستمی در ادامه سخنانش به برخی از کارهای ارزنده و ماندگار تمیزکار از جمله راه اندازی مدرسه سبز و گسترش رشته ها در دوران مدیریت وی نیز اشاره نمود و افزود: تمام این موفقیت ها با تلاش های شبانه روزی تمیزکار و همکاران پرتلاشش بود که بدون هیچ ادعا و چشمداشتی به منصه ظهور رسید. وی همچنین از محسن فلاح نیز به عنوان یکی از باسابقه های دانشگاه نام برد و خاطرنشان کرد: محسن فلاح نیز یکی از مدیران خوب مجموعه دانشگاه آزاد هستند که مسوولیت روابط عمومی دانشگاه آزاد را عهده دار بودند و فعالیت های دانشگاه آزاد اسلامی لاهیجان در حوزه روابط عمومی در دوران مدیریت ایشان بسیار چشمگیر و موفق بود. وی در ادامه سخنانش تاکید نمود که همه باید با کمک و همکاری یکدیگر بتوانیم باعث گسترش سما شویم و مهمترین هدف ما هم گسترش مدارس سما در سطح شهرستان است که امیدوارم آقای فلاح بتواند از عهده این مسوولیت بر آید.

در ادامه این جلسه جواد نجار تمیزکار معاون سابق دانشگاه در امور سما و لاهیجان و سیاهکل در سخنانی ضمن عرض خیر مقدم به رئیس دانشگاه و اعضای هیات رئیسه، انتخاب محسن فلاح راد به عنوان معاون جدید سما لاهیجان و سیاهکل را به وی تبریک گفت و برای وی در این سمت آرزوی موفقیت و توفیق کرد.

تمیزکار در ادامه این مراسم به ارائه گزارشی اجمالی از عملکرد دو سال مدیریت خود بر این مجموعه پرداخت و افتتاح مدرسه سبز، راه اندازی مدرسه تلفیقی دوزبانه، اخذ رشته های جدید، جذب دانشجوی بالا و ... از افتخارات دوران مدیریتش ذکر کرد.

 

وی همچنین از دکتر زرهانی ریاست سازمان سما به خاطر حسن اعتمادش به سما لاهیجان در دوران مدیریتش تقدیر نمود و از دکتر صابری، دکتر امیرتیموری و دکتر کردرستمی نیز به خاطر همکاری و تلاش های مجدانه شان تشکر کرد.

تمیزکار در ادامه سخنانش افزود:  به لطف خدا سما لاهیجان امروز به عنوان یکی از مراکز فعال و تاثیرگذار آموزشی و فرهنگی در سطح کشور است و اینجانب نیز غیر از کار و تلاش برای پیشرفت این مجموعه به هیچ چیز دیگری نیندیشیدم که اگر این گونه بود سما لاهیجان و سیاهکل امروز در اوج نبود.

 

وی در پایان از یکایک کارکنان مجموعه سما چه آموزشکده ها و مدارس سما لاهیجان و سیاهکل که در این مدت با تلاش بی منت سعی در پیشبرد اهداف سما داشتند تشکر نمود.

دکتر محسن فلاح معاون جدید دانشگاه در امور سما لاهیجان و سیاهکل نیز در سخنان کوتاهی اظهار امیدواری نمود که کارهای سما همان گونه که در قبلا ادامه داشت با قوت بیشتری ادامه پیدا کند تا بتوانیم در مسیر اعتلای فرهنگ و آموزش گام های اساسی برداریم.

فلاح راد از دکتر کردرستمی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی و همچنین دکتر نیکفر نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل به خاطر اعتماد به وی و معرفی اش  به عنوان معاون سما لاهیجان و سیاهکل نیز تقدیر و تشکر نمود.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

معاونت سما واحد لاهیجان