منوی ویژه سایت
پیوند ها
تغییر رنگ قالب
پیشخوان روزنامه ها
نظرسنجی

نظرشما در مورد تغییرات مدیریتی سما واحد لاهیجان؟


 
آرشیو ماهانه
«  آبان 1397    »
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
اوقات شرعی
» استعفای معاون دانشگاه و رییس مرکز آموزشی وفرهنگی سما واحد لاهیجان

استعفای معاون دانشگاه و رییس مرکز آموزشی وفرهنگی سما واحد لاهیجان

 متن نامه استعفای معاون دانشگاه و رییس مرکز آموزشی وفرهنگی سما واحد لاهیجان


جناب آقای دکتر کردرستمی

ریاست محترم دانشگاه آزاد اسلامی واحد لاهیجان

با سلام

احتراماً، پس از گذشت دو سال و اندی که از مسوولیت اینجانب در مرکز آموزشی فرهنگی سما لاهیجان و سیاهکل می گذرد تمام تلاشم را به کار گرفتم تا به عنوان خادمی کوچک در خدمت اعتلای فرهنگ،آموزش و پژوهش شهرستان باشم و کارنامه کاری ام گواه این مدعاست و خدای حکیم را بابت این موفقیت و این فرصتی که در اختیارم گذاشته شد شاکرم. به لطف خدا سما لاهیجان امروز با توجه به کسب عناوین برتر و جشنواره های ملی به عنوان یکی از مراکز فعال و تاثیرگذار آموزشی و فرهنگی در سطح کشور است و اینجانب نیز غیر از کار و تلاش برای پیشرفت این مجموعه به هیچ چیز دیگری نیندیشیدم که اگر این گونه نبود سما لاهیجان و سیاهکل امروز در اوج نبود.

لذا با توجه به بخشنامه ای که از طرف ریاست عالی دانشگاه آزاد جناب آقای دکتر میرزاده مبنی بر « لزوم استعفای روسا و معاونین دانشگاه آزاد اسلامی که قصد کاندیداتوری برای انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا» را دارند و در اجرای بند 2 ماده 28 قانون تشکیلات، وظایف و انتخابات شوراهای اسلامی کشور و به منظور پرهیز از ایجاد اختلال در برنامه های آموزشی، پژوهشی و اجرایی مجموعه تحت سما لاهیجان، اینجانب نیز با توجه با اعتماد مردم عزیزم در یک دهه و در دو دوره عضو شورای اسلامی شهر، داوطلب نمایندگی مردم فهیم لاهیجان در شورای اسلامی شهر دوره آتی نیز هستم و خدمت به آحاد مردم شهرم را ارجح می دانم لذا از سمت خود استعفا می نمایم تا ادامه این راه دشوار اما شیرین آموزشی و فرهنگی بر عهده عزیز دیگری واگذار گردد.

اما نکته ای را نیز لازم می دانم در اینجا به اطلاع شما و همه مردم عزیز لاهیجان برسانم؛ در طول دوران مسوولیتم لحظه لحظه وقت خودم و همکارانم صرف پیشرفت در امور سما گردید و همت مضاعف همکارانم را می دیدم که چگونه برای اعتلای سطح آموزشی با ایجاد روش های نوین تلاش می نمایند و همین امر مرا وامی داشت که وقت خود را وقف این مجموعه بسیار ارزشمند نمایم و نیز متقابلاً از اندیشه دانشگاهیان جهت پیشبرد اهداف شهرم استفاده نمایم.

بار دیگر لازم می دانم که تاکید نمایم که هیچگاه برخوردهای غیر منصفانه مانع تلاش و کوشش ما نگردید و افتخار می کنم که در این مدت مسوولیتم بارها توسط ریاست عالی سازمان سما مورد تقدیر قرار گرفتم و در اینجا لازم می دانم از اعتماد جناب آقای دکتر زرهانی و همه معاونین و مدیران ارشد سما کشور و جناب آقای دکتر امیرتیموری رئیس محترم دانشگاه آزاد اسلامی گیلان، جناب آقای دکتر صابری دبیر محترم شورای نظارت و هماهنگی سما گیلان و خصوصاً برادر ارجمندم جناب آقای دکتر کردرستمی ریاست محترم واحد لاهیجان تقدیر و تشکر نمایم. خوشحالم از اینکه در این آزمون و در مسیر خدمت سربلند بیرون آمده ام.

از یکایک همکاران عزیز مجموعه سما چه آموزشکده ها و مدارس سما لاهیجان و سیاهکل که در این مدت با تلاش بی منت سعی در پیشبرد اهداف سما داشتند و شاهد زحمات بی وقفه دوستانم بودم بسیار تشکر می نمایم که در طول دوره مسوولیت اینجانب با نجابت تمام بدون هیچ چشمداشتی سنگ تمام گذاشتند. از همه عزیزان حلالیت می طلبم و برای سلامتی و موفقیت بیش از پیش دوستان سما لاهیجان و سیاهکل دعا می کنم خدایا چنان کن سرانجام کار تو خشنود باشی و ما رستگار

من ا... التوفیق

جواد نجار تمیزکار

معاون دانشگاه و رییس مرکز آموزشی وفرهنگی

سما واحد لاهیجان

 

 

 

استعفای معاون دانشگاه و رییس مرکز آموزشی وفرهنگی سما واحد لاهیجان

 

برچسب مطلب:
     بازدیدها: 505  |  نظرات: 0
مطالب مشابه
بخش نظرات
تمامی حقوق برای سایت فوق محفوظ است. | طراح: میر سجاد تائب : 09119852665 |پشتیبانی هاستینگ : الــماس دیـــتا گــیل