ویژه های خبری

معاونت سما لاهیجان به منظور خدمات رسانی گسترده به دانشجویان و تسهیل انجام امور ارتباطی آنان در استفاده از اینترنت و خدمات وای فای و همچنین ایجاد شبکه فیبر نوری اقدام به انعقاد قرارداد با مخابرات شهرستان لاهیجان نمود.

این تفاهم نامه در جلسه ای که با حضور رئیس مخابرات شهرستان لاهیجان، روسای آموزشکده های سما لاهیجان و سیاهکل و مسوول انفورماتیک این مرکز آموزشی فرهنگی در دفتر معاون دانشگاه در امور سما لاهیجان و سیاهکل برگزار شد، به امضا رسید و طرفین متعهد شدند در زمینه ارتباطات فی مابین مخابرات و سما لاهیجان به تفاهم برسند.

جواد نجار تمیزکار معاون دانشگاه در امور سما لاهیجان و سیاهکل در این جلسه در سخنانی ضمن تبریک ایام ا... دهه فجر حضور رئیس مخابرات لاهیجان در سما را به فال نیک گرفت و خاطرنشان نمود: خوشحالیم که در ایام پیروزی انقلاب اسلامی میزبان دوستان اداره مخابرات هستیم و توانستیم به برکت این ایام اقدام به خدمات رسانی به دانشجویان نماییم.

تمیزکار در ادامه خاطرنشان کرد: از آنجایی که ارتباطات در دنیای امروز حرف اول را می زند و دانشجویان مان بیشتر کارهای آموزشی خودشان را از طریق اینترنت پیگیری می کنند، این امر بسیار مهم و حیاتی بوده و می تواند در بسیاری از کارهای دانشگاه تسهیل ایجاد نماید، لذا بر آن شدیم در این زمینه اقدام کرده و برای رفاه بیشتر دانشجویان مان تلاش کنیم.

تمیزکار همچنین استفاده از تکنولوژی را از مزیت های هر ارگان و اداره ای دانست و افزود: بر این باوریم که باید همگام با تکنولوژی طی مسیر کنیم و از امکانات به روز دنیا عقب نمانیم تا بتوانیم مرکزی در تراز سما ارائه نماییم و از این طریق اقدام به جذب دانشجو نماییم. وی در ادامه یکی از مشخصه های دانشگاه پیشرفته را به روز بودن آن مرکز عنوان نمود و خاطرنشان کرد: با استفاده از تکنولوژی به بسیاری از کارهای روزمره سرعت ببخشیم و در کار دانشجویان و رفاه حال آنان اقدامات لازم را انجام دهیم.

رئیس مرکز آموزشی فرهنگی سما لاهیجان و سیاهکل در ادامه تعامل و همکاری با ادارات و نهادهای مختلف را یکی از رموز پیشرفت سما لاهیجان و سیاهکل دانست و اظهار اشت: برای اینکه کارهای این مرکز با موفقیت پیش برود و بتوانیم خدمت رسانی شایسته ای انجام دهیم تاکنون با مراکز مختلف که می توانند در پیشبرد کارها تاثیرگذار باشند از قبیل سازمان فنی و حرفه ای کشور، شهرداری لاهیجان، سازمان نظام مهندسی و ... قرارداد تفاهم نامه همکاری امضا نموده ایم که در این راستا کارهای ارزنده ای بین سما و مراکز فوق انجام شده است. وی اظهار امیدواری نمود که قرارداد همکاری با شرکت مخابرات نیز دارای برکاتی برای دانشجویان عزیز باشد و در انجام امور آنها گشایش ایجاد کند.

 

 

 

 

 

 

معاونت سما واحد لاهیجان