ویژه های خبری

همزمان با سالروز ورود تاریخی بنیانگذارکبیر انقلاب اسلامی ایران به کشور و آغاز ایام ا... دهه فجر زنگ انقلاب در دبیرستان پسران دوره دوم به نمایندگی از پنج مدرسه سما لاهیجان نواخته شد.

در این مراسم که با حضور جواد نجار تمیزکار معاون دانشگاه و رئیس مرکز آموزشی فرهنگی سما لاهیجان و سیاهکل، رئیس اداره گاز شهرستان، اعضای هیات رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی، رئیس دانشکده سما لاهیجان و کارکنان و دبیران این مدرسه برگزار گردید، علی ظهیری مدیر دبیرستان در سخنانی ضمن تبریک ایام پیروزی انقلاب به مهمانان حاضر در مراسم خیر مقدم گفت.

جواد نجار تمیزکار معاون دانشگاه در امور سما لاهیجان و سیاهکل نیز در این مراسم در سخنانی با تبریک فرا رسیدن بهار انقلاب و سالروز ورود تاریخی بنیانگذار جمهوری اسلامی، از اهمیت مضاعف این روز برای دانش آموزان سخن گفت. تمیزکار رمز مانایی و پیروزی این نظام الهی را مرهون ایثار و جانفشانی جوانان این مرز و بوم و هدایت های پیامبر گونه معمار کبیر انقلاب امام راحل دانست و خاطرنشان کرد که امام عزیز چنان در دل مردم ما به ویژه قشر جوان ما جای گرفته بود که برای آمدنش لحظه شماری می کردند و به رغم سنگ اندازی های رژیم شاه که تلاش می کرد امام به ایران نیاید مردم دست به دست هم دادند و در اطلاعیه ها و راهپیمایی های پرخروش شان پیام دادند که اگر هواپیمایی امام در این روز وارد کشور نشود اتفاقات بدتری منتظر رژیم خواهد بود. تمیزکار در ادامه، جان گرفتن این نهضت بزرگ را مرهون خون های پاک شهدایی دانست که در رکاب امام خوبی ها عاشقانه جاودانه شدند تا انقلاب به دست ما برسد.

در پایان  این مراسم زنگ انقلاب توسط مهندس تمیزکار به صورت رسمی نواخته شد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

معاونت سما واحد لاهیجان