ویژه های خبری

مسن ترین دانشجوی سما سیاهکل در دیدار معاون دانشگاه و رئیس مرکز آموزشی فرهنگی سما لاهیجان و سیاهکل هدف از تحصیل در سما را «کیفیت بالای آموزشی این مرکز» و «ارائه شیوه نوین در امر آموزش» دانست و افزود: تحصیل در سما از حلاوت و شیرینی خاصی برخوردار است و آموختن دروس تئوری در کنار کار عملی و کارگاهی برایم لذت بخش است.

مهدی کاظم پور ماشک هدف از دیدارش با معاونت دانشگاه در امور سما لاهیجان و سیاهکل را تقدیر و تشکر از وی و همکارانش به خاطر خدمات شایان توجه در سما عنوان نمود و خاطرنشان کرد: لازم دانستم که خدمت تان برسم تا از تلاش و کوشش همکاران  تحت مدیریت شما در این مجموعه آموزشی فرهنگی تقدیر و تشکر نمایم. وی اظهار داشت: از نشستن در کلاس درس در کنار جوانان که همسن نوه های من هستند بی نهایت لذت می برم و آمده ام به جوانان بگویم در هر سنی می شود ادامه تحصیل داد و با روحیه و تلاش مضاعف با موانع و مشکلات مبارزه نمود و به هدف رسید.

کاظم پور در ادامه خاطرنشان نمود: بنده نه کارمندم که به خاطر ارتقای شغلی دنبال تحصیل و مدرک باشم و نه می توانم از مدرکی که از سما اخذ می کنم برای استخدام در جایی از آن استفاده نمایم، بلکه هدف اصلی من از آمدن به دانشگاه عشق به یادگیری و در درجه دوم ایجاد روحیه اعتماد به نفس و تشویق جوانان به ادامه تحصیل می باشد.

معاون دانشگاه در امور سما لاهیجان و سیاهکل نیز در این دیدار ضمن بر شمردن خدمات شایان ذکر سما در شهرستان های لاهیجان و سیاهکل، اعتماد شهروندان به این مجموعه را باعث روحیه گرفتن و تلاش برای خدمات بیشتر عنوان نمود از سعی و کوشش کارکنان خدوم این مرکز آموزشی فرهنگی در توسعه امر تعلیم و تربیت تقدیر و تشکر کرد.

تمیزکار با اشاره به حدیث ارزشمند پیامبر اسلام در مورد دانش که می فرماید «اطلبوالعلم من المهد الی اللحد» خاطرنشان کرد: همه باید تلاش کنیم تا فرهنگ یادگیری و علم آموزی در وجودمان نهادینه شود و در این کار ارزشمند از یکدیگر سبقت بگیریم. وی خطاب به کاظم پور خاطرنشان کرد: قطعا وجود شما در مراکز علمی برای جوانان که آینده سازان جامعه هستند مایه نشاط و دلگرمی خواهد بود و الگوی بسیار مناسبی برای تشویق و ایجاد انگیزه در آنان برای حرکت به سمت اهداف والا خواهد گردید.

تمیزکار همچنین یادآور شد که روحیه افرادی مثل آقای کاظم پور در فراگیری دانش و حضور وی در کلاس درس با توجه به سن بالا و مشغله کاری نشان دهنده این است که سما برای تقویت آموزش و کارهای پژوهشی دغدغه دارد و این جای بسیار خوشحالی و مسرت است و بهترین تبلیغ برای این مجموعه خواهد بود.

لازم به ذکر است که مهدی کاظم پور ماشک متولد 08/ 01/ 1331 بوده و هم اکنون دانشجوی رشته حسابداری سما سیاهکل می باشد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

معاونت سما واحد لاهیجان