ویژه های خبری

تیم ورزشی سما لاهیجان موفق شد در مسابقات المپیاد استان گیلان در رشته های فوتسال و تنیس روی میز رتبه اول این دوره از مسابقات را از آن خود نماید و بر سکوی افتخار بایستد.

این دوره از بازی ها که در مقطع دبیرستان دوره دوم در سطح مدارس سما استان گیلان برگزار شد، با برتری سما لاهیجان به پایان رسید.

سما لاهیجان در رشته فوتسال و تنیس روی میز تیمی توانست به قهرمانی این دوره از مسابقات دست یابد. در رشته تنیس میز انفرادی نیز مقام اول، دوم و سوم را این مرکز آموزشی فرهنگی از آن خود نمود.

جواد نجار تمیزکار معاون دانشگاه در امور سما لاهیجان و سیاهکل این پیروزی ارزشمند را به دانش آموزان منتخب و همه دست اندرکاران سما لاهیجان تبریک گفت و خاطرنشان نمود: نتیجه کار تیمی و به تبع آن تمرین و ممارست باعث این پیروزی ارزشمند گردید و یادآور شد: با توجه به خرد جمعی و کار تیمی در همه زمینه ها می توانیم افتخار کسب کنیم و مرکز آموزشی شاخص در سطح شهرستان داشته باشیم.

تمیزکار در ادامه ورزش را از مهمترین مباحث سلامت و روان دانش آموزان و دانشجویان دانست و خاطرنشان کرد: در مدارس سما برای اینکه نشاط و سرزندگی در بین دانش آموزان حاکم باشد، ورزش صبحگاهی را ملزم نموده ایم تا عزیزان مان با سرزندگی بر سر کلاس درس حاضر شوند و این از افتخارات این مرکز آموزشی فرهنگی می باشد.

رئیس مرکز آموزشی فرهنگی سما لاهیجان و سیاهکل « نگاه ویژه به ورزش مدارس جهت تربیت نوجوانان برای رقابت های ورزشی شهر از حوزه سما» را بسیار مهم دانست و از مدیران مدارس خواست از تمام توان شان  برای بارور نمودن استعدادها و خلاقیت دانش آموزان استفاده نمایند تا بتوانیم افرادی شایسته و موثر تحویل جامعه دهیم.

 

 

 

 

 

 

 

 

معاونت سما واحد لاهیجان