ویژه های خبری

آرمین تقوی دانشجوی رشته تربیت بدنی سما لاهیجان موفق شد مقام اول مسابقات موتور آفرود که در پیست مهر لاهیجان برگزار شده بود را کسب نماید و پرچم پر افتخار سما در سطح شهرستان به اهتزاز در آورد.

لازم به ذکر است که در این دوره از مسابقات در پیست مهر شهرستان لاهیجان برگزار گردید و نفرات برتر برای انتخابی استان معرفی شدند که آرمین تقوی جزو نفرات انتخابی معرفی شده به استان می باشد.

جواد نجار تمیزکار معاون دانشگاه و رئیس مرکز آموزشی فرهنگی سما لاهیجان این موفقیت را به آرمین تقوی، دانشجویان، کارکنان و اساتید سما لاهیجان تبریک گفت و خاطرنشان نمود: سما در سال جاری شاهد موفقیت های چشمگیر دانشجویان و دانش آموزانش در سطح شهرستان، استان و کشور بوده و این نشان دهنده عزم راسخ و همت بلند کارکنان و اساتید و تلاش بی وقفه دانشجویان و دانش آموزان در جهت نیل به اهداف عالی است که اکنون شاهد ثمرات آن هستیم.

حمایت و پشتیبانی همه جانبه از دانشجویان و دانش آموزان در زمینه های علمی، فرهنگی، پژوهشی، ورزشی و ...  از نکاتی بود که تمیزکار به آن اشاره نمود و یادآور شد: با تمام توان و امکاناتی که در اختیار داریم در خدمت دانش آموزان و دانشجویانی هستیم که دل در گرو پیشرفت دارند،  زیرا بر این باوریم که پیشرفت عزیزان مان در هر زمینه ای در نهایت به سود جامعه خواهد بود و ما هم برای داشتن جامعه ای سرشار از نبوغ و استعداد و افتخار بی نهایت تلاش خواهیم نمود.

 

 

معاونت سما واحد لاهیجان