ویژه های خبری

پیام تسلیت معاون دانشگاه و رئیس مرکز آموزشی فرهنگی سما لاهیجان و سیاهکل

 


 پیام تسلیت معاون دانشگاه و رئیس مرکز آموزشی فرهنگی سما لاهیجان و سیاهکل به مناسبت شهادت آتش نشانان مظلوم

چه تاسفبار بود و غمگین آتشسوزی و فرو ریختن ساختمان پلاسکوو خبر شهادت جان برکفان آتش نشان ؛ عزیزانی که با عروج خود بار دیگر فرهنگ ایثار، ازخودگذشتگی و وظیفه شناسی را به رخ کشیدند و یادآور شدند هر جا پای خدمت به خلق ا... در میان باشد باید از جان گذشت و فداکاری نمود.
این حادثه تلخ اگر چه قلب ها را جریحه دار نمود و جانسوز بود، اما پیام بزرگی برای جامعه داشت و آن عشق به خدمت برای پیشرفت کشور و احساس وظیفه در قبال کارهایی بود که بر عهده هر کسی نهاده می شود. عزیزانی که در این فاجعه جان خود را فدا نمودند برای حفاظت از مال و جان همنوعان خود رفته بودند و پروانه وار در آتش عشق خدمت سوختند تا یادآور شوند که فرهنگ ایثار و از خود گذشتگی هیچگاه از روح و باور ایرانی فراموش نمی شود و هر جا که پای ادای وظیفه و تکلیف در میان باشد، سر از پا نمی شناسند
اینجانب پرواز عاشقانه پروانه های سوخته در آتش خدمت و تلاش برای پیشرفت ایران اسلامی را تسلیت می گویم. برای خانواده های شان سلامتی و صبر جمیل و برای روح عزیزان    آتش نشان غفران الهی مسالت می کنم و از خداوند منان می خواهم که به همسنگران این شهدای عزیز و مظلوم سلامتی و تندرستی و به همه آتش نشانان غیرتمند کشور خصوصا آتشنشان غیورشهرداری لاهیجان طول عمروعزت بیش ازپیش عنایت فرماید.
جواد نجار تمیزکار
معاون دانشگاه و رییس مرکز آموزشی فرهنگی سما لاهیجان

معاونت سما واحد لاهیجان