ویژه های خبری

در هفته پژوهش امسال، سما لاهیجان شاهد درخشش دو تن از دانش آموزان دبیرستان دوره اول دخترانه این مرکز آموزشی فرهنگی بود که توانستند به مرحله کشوری جشنواره زیست فناوری راه یابند.

سارینا امین زاده و نگین علی نژاد از دانش آموزان دوره اول دخترانه سما لاهیجان با پشتکار و تلاش علمی خود موفق شدند از بین 3 هزار نفر شرکت کننده در این  جشنواره به عنوان نفرات برگزیده انتخاب شوند و به این جشنواره معتبر علمی راه یابند. لازم به ذکر است که از این دانش آموزان در همایشی که به مناسبت هفته پژوهش با حضور رئیس و اعضای هیات رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی لاهیجان برگزار شد، با اهدای لوح تقدیر و جوایزی ارزنده قدردانی شد.

جواد نجار تمیزکار معاون دانشگاه در امور سما لاهیجان و سیاهکل ضمن تبریک این موفقیت ارزشمند به دانش آموزان راه یافته و اولیای آنان، از مدیر دبیرستان دوره اول دخترانه و رابط پژوهشی این مدرسه به صورت ویژه تشکر نمود.

تمیزکار در ادامه خاطرنشان نمود: حمایت از خلاقیت های دانش آموزان و ایده های آنان در زمینه های علمی و فرهنگی از اولویت های سما بوده و با تمام توان تلاش می کنیم که استعدادهای بالقوه دانش آموزان مان را بالفعل کنیم تا بتوانند افراد مفیدی برای جامعه باشند.

رئیس مرکز آموزشی فرهنگی سما لاهیجان و سیاهکل از مدیران مدارس خواست استعدادهای درخشان را شناسایی نموده و برای موفقیت بیشتر آنان تلاش کنند تا در آینده شاهد شکوفایی بیشتر عزیزان مان در سطح کشور باشیم.

تمیزکار همچنین اظهار امیدواری نمود که تمام دانش آموزان سما بتوانند توانمندی علمی و فرهنگی  خود را به منصه ظهور برسانند تا مجموعه سما بتواند در عرصه آموزش گامی بلند بردارد.

گفتنی است که جشنواره زیست فناوری مربوط به نهاد ریاست جمهوری می باشد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

معاونت سما واحد لاهیجان