ویژه های خبری

همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید جلسه شورای مدیران گروه آموزشکده های فنی و حرفه ای سما لاهیجان و سیاهکل با حضور جواد نجار تمیزکار برگزار شد. دراین جلسه که مدیران همه گروه های آموزشی حضور داشتند، جواد نجار تمیزکار در سخنانی ضمن تسلیت ایام سوگواری ماه محرم، این ماه را بهترین فرصت برای شناخت مکتب سرخ حسینی عنوان نمود. تمیزکار در ادامه سخنانش انتظار جامعه از سما را بسیار بالا دانست و خاطرنشان کرد باید به گونه ای برنامه ریزی کنیم که این مرکز آموزشی فرهنگی به عنوان بهترین مرکز آموزش عالی معرفی گردد و این کار با تقویت بعد آموزشی، پژوهشی و فرهنگی امکان پذیر است و باید تلاش کنیم دانشجویانی هدفمند و با برنامه تربیت کنیم.

رئیس مرکز آموزشی فرهنگی سما لاهیجان و سیاهکل از مدیران گروه به عنوان بازوان اصلی دانشگاه در پیشبرد مسائل فرهنگی و پژوهشی نیز یاد نمود و افزود: مدیران گروه در حقیقت پل ارتباطی بسیار خوبی بین اساتید، دانشکده و دانشجویان هستند و می توانند از مدرسین گروه در پیشبرد کارهای فرهنگی و پژوهشی نیز کمک بگیرند و این امتیازی بسیار بزرگ  است که این مرکز از آن بهره مند است.

تقویت مسائل آموزشی، برگزاری کارگاه های مختلف آموزشی، بازدید دانشجویان از مکان های مرتبط با رشته تحصیلی شان، تهیه منابع توسط اساتید در پایان هر ترم و برگزاری جلسات هدفمند با مدیران و اساتید هر گروه  از جمله مهم ترین مصوبات این جلسه بود.

خاطرنشان می شود در ابتدای این جلسه هر کدام از مدیران گروه به بیان دیدگاه  و برنامه های خود پرداختند.

 

 

 

معاونت سما واحد لاهیجان