ویژه های خبری

کارکنان و اساتید دانشکده ها و مدارس سما لاهیجان و سیاهکل به منظور تسهیل کار ماموران سرشماری و جهت همکاری با این عزیزان اطلاعات مربوط به نفوس و مسکن سال 95 خود را به صورت اینترنتی ثبت نمودند.

جواد نجار تمیزکار معاون دانشگاه در امور سما لاهیجان و سیاهکل با اعلام این مطلب از تمامی کارکنان و اساتید سما لاهیجان و سیاهکل خواست که در این کار شرکت نموده و دیگران را نیز ترغیب به ثبت نام اینترنتی نمایند تا در وقت شان صرفه جویی شود.

رئیس مرکز آموزشی فرهنگی سما لاهیجان و سیاهکل ترویج «فرهنگ صرفه جویی در وقت» و «جلوگیری از اسراف و ریخت و پاش ها» را از مهم ترین مزایای این کار ارزشمند دانست و با بیان اینکه دانشگاه باید برای این کار پیشقدم باشد و مزایای دولت الکترونیک را برای مردم روشن کند، خاطرنشان کرد: وظیفه اصلی جامعه دانشگاهی این است که این مهم را به جامعه القا نماید تا شهروندان عزیز به این باور برسند که با این کار هم هزینه های دولت که همان بیت المال است و از جیب مردم پرداخت می شود پایین می آید و هم اینکه در وقت و زمان صرفه جویی شده و تسریع در کارها صورت می گیرد.

تمیزکار در ادامه از دانشجویان سما نیز تقاضا نمود که در این کار پیشقدم شده و به یاری دولت و ماموران سرشماری بشتابند و مبلغان خوبی برای دولت الکترونیک باشند.

معاون دانشگاه در امور سما لاهیجان و سیاهکل در پایان سخنانش این مطلب را نیز اعلام کرد که این مرکز آموزشی فرهنگی در این ایام به منظور ارائه تسهیلات و صرفه جویی در وقت دانشجویان محترم و شهروندان عزیز به صورت تمام وقت در خدمت آنان برای درج اطلاعات شان بوده و از آنان به صورت رایگان ثبت نام به عمل می آورد.

معاونت سما واحد لاهیجان