ویژه های خبری

دانشجویان، کارکنان، اساتید و دانش آموزان دانشکده ها و مدارس سما لاهیجان و سیاهکل همزمان با ایام سوگواری سالار شهیدان و یاران باوفایش در قالب هیات عزاداری «سماییان عاشورایی» به دانشگاه آزاد اسلامی لاهیجان رفتند تا به صورت مشترک در رثای بزرگ ترین انقلابی تاریخ و محبوب ترین آقای دنیا به اقامه عزای بپردازند.

در این مراسم معنوی عزاداران حسینی با حضور بر مزار شهدای گمنام دانشگاه آزاد اسلامی لاهیجان به عزاداری و سینه زنی پرداختند و یاد و خاطره شهدای عزیزی که به عشق مولا و مقتدایشان امام حسین(ع) شربت سرخ شهادت نوشیده بودند، را گرامی داشتند.

 سوگواران سمایی همچنین علاوه بر عزاداری در رثای شهدای کربلا به تماشای تئاتر «کربلای آب» که به یاد 175 شهید غواص دوران دفاع مقدس اجرا شد، نشستند و یاد و خاطره آنان را نیز گرامی داشتند.

لازم به ذکر است که در این مراسم که با حضور دکتر نیکفر نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل در مجلس شورای اسلامی، مهرداد لاهوتی نماینده مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی، سردار علیزاده فرمانده سابق سپاه استان گیلان و ... برگزار شد امام جمعه شهرستان لاهیجان در سخنانی به تبیین ویژگی های یاران امام حسین (ع) پرداخت.

 

 

 

 

 

 

 

 

معاونت سما واحد لاهیجان