ویژه های خبری

به مناسبت هفته دولت و به پاس تجلیل از خدمات کارکنان نمونه ادارات و نهادهای انقلابی شهرستان لاهیجان در مراسمی که در فرمانداری شهرستان لاهیجان برگزار شد، از زهرا تکاسی کارمند سما لاهیجان نیز تقدیر شد.

معاونت سما لاهیجان در راستای فراخوان فرمانداری این شهرستان نسبت به معرفی کارمند نمونه به مناسبت هفته دولت زهرا تکاسی را معرفی نمود تا از خدمات و تلاش های وی قدردانی گردد.

رئیس مرکز آموزشی فرهنگی سما لاهیجان ضمن تبریک به خانم تکاسی بابت انتخاب وی به عنوان کارمند نمونه، همه کارکنان سما لاهیجان و سیاهکل را افرادی با قابلیت های بالا توصیف نمود و افراد توانمندی دانست. تمیزکار ادامه داد زهرا تکاسی در نظر همه کارکنان و پرسنل سما لاهیجان و سیاهکل  به عنوان فردی با وجدان کاری بسیار بالا شناخته  می شود و همچنین در تکریم ارباب رجوع همیشه زبانزد بوده و در انتخاب وی علاوه بر ویژگی ها و آیتم های در نظرگرفته شده برای معرفی کارمندان نمونه، نظر سایر کارکنان نیز برای مان ملاک بوده و از این رو بر این شدیم امسال وی را به عنوان کارمند نمونه به فرمانداری معرفی نماییم تا از زحمات ایشان تقدیر به عمل آید.

رئیس مرکز آموزشی فرهنگی سما لاهیجان و سیاهکل نظم کاری، اخلاق نیکو، تلاش مضاعف و خستگی ناپذیر و تلاش برای نهادینه نمودن فرهنگ ایرانی اسلامی در سطح جامعه را از ویژگی های کارکنان سما لاهیجان و سیاهکل دانست و اظهار امیدواری نمود با این روحیه و کار جهادی، سما را آن گونه که شایسته آن  است به جامعه معرفی نماییم و خدمات شایانی در عرصه آموزش، پژوهش و فرهنگ ارائه دهیم.

لازم به ذکر که زهرا تکاسی هم اکنون به عنوان مدیر اداری سما لاهیجان مشغول فعالیت می باشد.

 

]

معاونت سما واحد لاهیجان