ویژه های خبری

مدیر فرهنگی دانشکده فنی و حرفه ای سما سیاهکل مفتخر به کسب مقام اول کشوری در سطح دانشکده های سازمان سما شد و در جشنواره پویش که در مجتمع فرهنگی سما در شهرستان چالوس برگزار گردید از سوی مسوولان ارشد این سازمان موفق به دریافت لوح تقدیر شد.

لازم به ذکر است که عملکرد فرهنگی دانشکده های سما هر ساله با حضور معاونین و مدیران فرهنگی مورد ارزیابی قرار می گرفت و از نفرات برگزیده با حضور مسوولان ارشد سازمان سما تجلیل به عمل می آمد، اما امسال متفاوت از سال های گذشته فقط از رتبه های اول فرهنگی و پژوهشی تقدیر به عمل آمد که دفتر فرهنگ اسلامی سما سیاهکل توانست در ارزیابی عملکرد فرهنگی سال های 93 و 94 به صورت متوالی در ردیف برترهای این سازمان در حوزه فرهنگی قرار بگیرد.

جواد نجار تمیزکار معاون دانشگاه و رئیس مرکز آموزشی فرهنگی سما لاهیجان و سیاهکل ضمن تبریک این موفقیت ارزشمند به اسماعیل تپاک مدیر فرهنگی و دانشجویی و همچنین مهندس هاتف رئیس این دانشکده  اظهار امیدواری نمود که سما سیاهکل در همه زمینه ها بتواند در سطح کشوری بدرخشد و حرفی برای گفتن داشته باشد.

وی یکی از رسالت های مهم سما را کار فرهنگی و تقویت باورهای دینی و ایرانی اسلامی دانست و خاطرنشان کرد: همواره بر این نظر بوده ایم که باید در کنار آموزش و پژوهش به بعد فرهنگ نیز توجه نمود و چرا که اگر بتوانیم در این بخش موفق عمل کنیم بر بسیاری از مشکلات و ناهنجاربی های که امروز جوان و جامعه را تهدید می کند غلبه خواهیم نمود.

رئیس مرکز آموزشی فرهنگی سما لاهیجان و سیاهکل در ادامه با اشاره به کارهای شاخص فرهنگی نظیر برگزاری عصر شعر «دروازه دانایی» با حضور شاعران برتر کشوری در سما سیاهکل، برگزاری جشنواره کشوری فیلم صد ثانیه ای به میزبانی سما لاهیجان و ... مجموعه سما را مجموعه ای توانمند در عرصه کارهای فرهنگی و پژوهشی دانست و خاطرنشان کرد: با توجه به توان بالایی که در کارکنان این مجموعه سراغ دارم، دنبال کارهای بزرگ فرهنگی و تاثیرگذاری بر جامعه در سطح کشوری هستیم و این مهم امسال در برگزاری موفق جشنواره کشوری فیلم صد ثانیه ای تبلور پیدا کرد.

 وی همچنین افزود: عملکرد فرهنگی سما سیاهکل و لاهیجان هر ساله در سطح کشور حائز رتبه های برتر گردیده و خرسندیم که امسال نیز افتخار حضور در جمع مدیران برتر فرهنگی از آن سما سیاهکل گردیده است و این نشان دهنده تلاش و کوشش همکاران مان در سما سیاهکل برای پیشبرد اهداف فرهنگی است.

تمیزکار در پایان کسب رتبه های برتر را مقدمه ای برای کار و تلاش بیشتر دانست و خاطرنشان کرد باید به گونه ای عمل کنیم که بتوانیم در صدر بمانیم و این با کار و تلاش بیشتر امکان پذیر خواهد بود و باید تلاش و کوشش مان را در همه زمینه های فرهنگی، پژوهشی، آموزشی و جذب دانشجو مضاعف نموده و بتوانیم الگویی برای سایر مراکز باشیم.

 

 

 

 

 

 

 

 

معاونت سما واحد لاهیجان