ویژه های خبری

کارکنان، اساتید ودانشجویان سما لاهیجان و سیاهکل به منظور همبستگی با ملت مظلوم فلسطین و اعلام برائت و انزجار از رژیم کودک کش صهیونیستی همگام با سایر مردم انقلابی و خداجو در راهپیمایی روز جهانی قدس شرکت کردند.

جواد نجار تمیزکار رئیس مرکز آموزشی فرهنگی سما لاهیجان و سیاهکل نیز در حاشیه این راهپیمایی در سخنانی بر اهمیت این روز تاکید نمود و با تاسی به فرمایش امام راحل عظیم الشان روز قدس را روز اسلام نامید. تمیزکار اعلام برائت از ظالم و حمایت از مظلوم را مصداق بارز وظیفه انسانی و دینی عنوان نمود و با ذکر حدیثی از رسول مکرم اسلام که می فرمایند «هر کس ندای مسلمانی را بشنود و به او یاری نرساند مسلمان نیست»،افزود: امروز ملت مظلوم فلسطین در چنگال غاصبان صهیونیست گرفتارند و حق زندگی آنها توسط این وحشیان و ددصفتان مدرن غصب شده است و وظیفه ما این است که در حمایت از آنان به خیابان ها بیاییم و نفرت و انزجار خود را از آنان اعلام کنیم.

معاون دانشگاه در امور سما لاهیجان در ادامه سخنانش حضور دانشجویان و کارکنان سما  در این راهپیمایی را پاسخ به ندای ولی امر مسلمین جهان حضرت آیت ا... خامنه ای عنوان نمود و افزود امروز بیش از هر زمان دیگری به وحدت و همدلی نیاز داریم تا بتوانیم از موانع سخت و دشوار که دشمنان و بدخواهان برای مان ایجاد کرده اند عبور کنیم و با افتخار اعلام می کنیم که به عنوان قشر دانشگاهی و دانشجو در تمام صحنه ها حضور داریم.

لازم به ذکر است که در پایان این راهپیمایی سماییان روزه دار در نماز جمعه این دو شهرستان نیز شرکت نمودند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ارسال نظر به این پست پس از 1000 روز پس از انتشار امکان پذیر می باشد

معاونت سما واحد لاهیجان