ویژه های خبری

 دانشجویان و کارکنان دانشکده های سما لاهیجان و سیاهکل به منظور تجدید بیعت با آرمان های امام و شهدا و لبیک به ندای رهبر بصیر انقلاب همگام با سایر مردم و اقشار  با شرکت گسترده در راهپیمایی 22 بهمن حضوری دیگر را در سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران رقم ردند.

در راهپیمایی 22 بهمن امسال حضور چهره های سیاسی با سلیقه های متفاوت و همچنین نسلهای مختلف بسیار دیدنی بود که همه بسان قطره ای به دریا پیوسته بودند و شعاری واحد در دفاع از استقلال ملت سر می دادند.

پرچم ها و نوشته های رنگارنگ در میان شعارهای «مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر اسرائیل»، «مرگ بر فتنه گر»، «ای رهبر آزاده آماده ایم آماده» و… جلوه ای زیبا پیدا کرده بود.

 گفتنی است در شهرستان لاهیجان  حجت الاسلام عبدا... زاده پاشاکی امام جمعه شهرستان لاهیجان  و ابوذر ندیمی نماینده شهرستان های لاهیجان و سیاهکل در مجلس شورای اسلامی و درشهرستان  سیاهکل حجت الاسلام شکسته دل امام جمعه سیاهکل به عنوان سخنران به بیان سخن پرداختند.

در پایان این سخنرانی نیز مردم با شعار های «مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر انگلیس»، «مرگ بر فتنه گر» به استقبال قرائت قطعنامه رفتند و پس از خوانده شدن قطعنامه، هر کدام از بند های آن با سر دادن شعار الله اکبر مورد تایید قرار دادند.

.


ارسال نظر به این پست پس از 1000 روز پس از انتشار امکان پذیر می باشد

معاونت سما واحد لاهیجان