ویژه های خبری

 در راستای برگزاری کلاس های محاسبات سریع ذهنی (Iqmac) در مدرسه سبز سما لاهیجان، پنج نفر از این دانش آموزان موفق به کسب مقام قهرمانی در فستیوال کشوری شدند و به مرحله جهانی راه یافتند.

زهرا اوستان، مریم قاسمی، فاطمه اوستان، رکسانا مرادزاده و ریحانه داشی زاده از دانش آموزانی بودند که در این دوره از مسابقات حائز رتبه های کشوری شده و به مسابقات کشوری راه پیدا کردند.

معاونت دانشگاه در امور سما لاهیجان و سیاهکل ضمن تبریک این موفقیت ارزشمند، مجموعه سما لاهیجان را مجموعه ای پرتوان و بسیار فعال دانست و خاطرنشان کرد: کسب چنین موفقیت هایی ثابت می کند که تمام تلاش ما و همکاران مان در آموزشکده ها و مدارس سما، این است که دانشجویان و دانش آموزان به روز داشته باشیم و جدیدترین امکانات آموزشی و پژوهشی را در اختیارشان قرار دهیم.

تمیزکار به کارگیری دبیران حاذق و مجرب و بهترین های شهرستان را از دیگر نقاط قوت سما دانست و افزود: در به کارگیری معلمین و دبیران سما مبنای مان توان علمی افراد است و نهایت تلاشمان این است که از تبلیغات کاذب جلوگیری نموده و با جذب افراد توانمند اعتماد اولیا را جلب کنیم و سما را در حد و اندازه یک مرکز علمی موفق و تاثیرگذار نشان دهیم، که این امر تاکنون کاملا ظهور و بروز یافته است.

رئیس مرکز آموزشی فرهنگی سما لاهیجان و سیاهکل مدرسه سبز را نیز از مدارس بسیار موفق دانست که با توجه به نوپا بودنش درخششی آشکار داشته و در زمینه های مختلف در سطح شهرستان و استان و کشور افتخار آفریده است. وی ضمن تبریک این موفقیت ارزشمند به دانش آموزان مدرسه سبز، آرزوی امیدواری نمود تا در تمام عرصه ها بتوانیم پرچم سما را برافراشته نگه داریم.

 


 

ارسال نظر به این پست پس از 1000 روز پس از انتشار امکان پذیر می باشد

معاونت سما واحد لاهیجان