ویژه های خبری

کمترین دغدغه را در حوزه مدارس سما داریم

مراسم بزرگداشت مقام شامخ معلم با حضور مدیران و معلمان مدارس سما در سالن اجتماعات سما لاهیجان برگزار شد. 

در این همایش فرهنگی رحمتی رئیس آموزش و پرورش شهرستان لاهیجان به سخنرانی پرداخت. وی ضمن تبریک هفته معلم و گرامیداشت ماه مبارک رجب و تبریک اعیاد بزرگ شعبانیه، از آموزش و پرورش به عنوان یک مجموعه وسیع یاد کرد و دو سوم مردم کشور را زیر مجموعه این اداره دانست. رحمتی در ادامه سخنانش تقدیر از معلم و گرامیداشت مقام معلم را وظیفه آحاد مردم عنوان نمود و خاطرنشان کرد: همه مردم جامعه و همه اقشار باید قدردان معلم بوده و از مقام شامخ معلم تجلیل کنند، چرا که همه به نوعی مدیون معلم و زحمات او هستند و این امر مهم فقط وظیفه مسوولین و دولت نیست.

رحمتی در ادامه سخنانش با تاسی به فرمایش مقام معظم رهبری آموزش و پرورش را یک «دستگاه مولد» دانست و افزود: معلم نقش محوری در توسعه کشور دارد و بر همه واجب است که توجه به معلم و احترام به مقام شامخ او را در دستور کار قرار دهند.

رئیس آموزش و پرورش شهرستان لاهیجان یکی از سیاست های راهبردی خود را توسعه مدارس غیر دولتی دانست و خاطرنشان کرد: مدارس غیر دولتی نه به معنای انتفاعی بلکه به معنای غیر انتفاعی برای ما بسیار مهم است و  مدارس سما یکی از جاهایی است که به فکر انتفاع نیست و بیشتر به فکر توسعه امور آموزشی و فرهنگی بوده و در این زمینه خدمات بسیاری داشته است و من به نوبه خودم از مجموعه سما و رئیس این مرکز آموزشی فرهنگی، همکاران پرتلاش و تیم مدیریتی منسجم و بسیار خوب که با آقای تمیزکار همکاری می کنند تقدیر و تشکر می کنم. رحمتی در ادامه با ابراز رضایت مجدد از عملکرد سما یادآور شد، از عملکرد این مجموعه آموزشی فرهنگی کاملا راضی هستیم و کمترین دغدغه را از این مجموعه آموزشی فرهنگی داریم، چرا که عملکرد این مرکز نشان می دهد که به فکر در آمد نبوده و صرفا اعتبار و برند آنان مهم است که در این زمینه به موفقیت های چشمگیری دست یافته اند.

 

 

 

ارسال نظر به این پست پس از 1000 روز پس از انتشار امکان پذیر می باشد

معاونت سما واحد لاهیجان