منوی ویژه سایت
پیوند ها
تغییر رنگ قالب
پیشخوان روزنامه ها
نظرسنجی

نظرشما در مورد تغییرات مدیریتی سما واحد لاهیجان؟


 
آرشیو ماهانه
«  مهر 1397    »
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930 
اوقات شرعی
» برگزاری مراسم هفته مشاغل با حضور بیش از450نفر از دانش آموزان مدارس فنی لاهیجان در سما

برگزاری مراسم هفته مشاغل با حضور بیش از450نفر از دانش آموزان مدارس فنی لاهیجان در سما

معاونت سما لاهیجان به منظور آشنایی دانش آموزان این شهرستان با سما و بازدید از امکانات کارگاهی و آزمایشگاهی این مرکز آموزشی فرهنگی اقدام به دعوت از کلیه دانش آموزان هنرستان های لاهیجان نمود تا از نزدیک با سما و امکانات کارگاهی و آزمایشگاهی این مرکز آشنا شوند.

در جریان این دعوت که در قالب همایشی در سالن آمفی تئاتر آموزشکده برگزار شد، جواد نجار تمیزکار معاون دانشگاه در امور سما لاهیجان و سیاهکل در سخنانی، غنیمت دانستن وقت را بسیار مهم دانست و انتخاب درست و با برنامه محیط تحصیلی آینده را تضمین کننده امنیت شغلی هر کسی عنوان نمود. امتزاج فن و علم توصیه ای بود که تمیزکار خطاب به دانش آموزان مطرح کرد و افزود: در دنیای امروز که به سرعت به سوی صنعتی شدن پیش می رود، باید مهارت محوری و کارآفرینی را همراه با علم آموزی تجربه کنیم تا گرفتار بحران بیکاری که امروز جامعه ما با آن درگیر است نشویم. رئیس مرکز آموزشی فرهنگی سما لاهیجان و سیاهکل خاطرنشان کرد فلسفه تشکیل سما در دانشگاه آزاد اسلامی و سیاست های کلان آن این است که علاوه بر تربیت دانشجویانی فرهیخته از آنان به عنوان افرادی ماهر و آشنا به کار و حرفه بسازد و روانه بازار کار نماید. وی با بیان اینکه مسئولین و مدیران مدارس سما کشور تمام هم و غم خود را معطوف امر مهارتی نموده و در راستای سیاست های کلان نظام درصدد ارائه بهترین روش های آموزشی برای تربیت انسان های ماهر و متخصص هستند، اظهار داشت: با انتخاب سما به عنوان مرکز تحصیلی خودتان، مهارت و کارآفرینی را با ما تجربه خواهید نمود و علاوه بر آنکه با فضای آموزش عالی انس می گیرید و درس های تئوری دانشگاهی را می آموزید، به عنوان یک تکنسین ماهر و آشنا با کار و حرفه وارد بازار کار می شوید و می توانید برای آینده شغلی خودتان برنامه ریزی نموده و آن را تضمین کنید، و این افتخاری است که سما افرادی تکنسین و آشنا به حرفه و در عین حال باسواد را تحویل جامعه می دهد.

تمیزکار با اشاره به امکاناتی که سما از آن بهره مند است افزود با وجود کارگاه های مجهز و آزمایشگاه های پیشرفته دانشجویان به صورت عملی با حرفه و مهارت آشنا می شوند و راهی بازار کار می گردند.

در پایان این همایش دانش آموزان از کلیه کارگاه ها و امکانات سما بازدید نمودند و از نزدیک با این مرکز آموزشی فرهنگی آشنا شدند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

برچسب مطلب:
     بازدیدها: 682  |  نظرات: 0
مطالب مشابه
بخش نظرات
تمامی حقوق برای سایت فوق محفوظ است. | طراح: میر سجاد تائب : 09119852665 |پشتیبانی هاستینگ : الــماس دیـــتا گــیل