ویژه های خبری

گروه تئاتر مدرسه سبز سما لاهیجان موفق به کسب مقام اول در جشنواره تئاتر شهرستانی بین مدارس لاهیجان شد و بار دیگر پرچم پر افتخار سما را در سطح شهرستان بالا برد.

ترنم لون آمیز، طاهره سادات حسینی ، فاطمه رمضانی، طراوت سادات علوی و یاسمین نژادقنبر از اعضای این تیم هنری بودند که با ایفای نقش توانستند مقام اول این دوره از مسابقات را کسب کنند.

در این دوره از مسابقات همچنین مقام اول بازیگری به صورت مشترک به ترنم لون آمیز و یاسمین نژادقنبر رسید. طاهره سادات حسینی و شیوا چایی کار به ترتیب مقام اول طراحی صحنه و مقام اول طراحی لباس را از آن خود نمودند و  فاطمه علی پرست به مقام اول کارگردانی دست یافت.

جواد نجار تمیزکار معاون دانشگاه و رئیس مرکز آموزشی فرهنگی سما لاهیجان و سیاهکل با تبریک این موفقیت به دانش آموزان ساعی و هنرمند مدرسه سبز سما،  ضمن تقدیر از دست اندرکاران این مدرسه خاطرنشان کرد: با اتفاقات شیرینی که در سما می افتد و توان فرزندان مان در رقابت با دانش آموزان و دانشجویان سایر مراکز به رخ کشیده می شود، نشانگر این است که «ما می توانیم » و سما آمده است که بماند برای تحول در عرصه آموزش، هنر، فرهنگ و ... تمیزکار در بخش دیگری از سخنانش ایجاد تغییر در عرصه آموزش را از افتخارات دیگری دانست که با ایجاد مدرسه سبز برای اولین بار در سطح استان گیلان شاهد آن هستیم به گونه ای که دانش آموزان در این مدرسه با شیوه های نوین آموزشی دنیا آشنا می شوند و تصمیم داریم از سال آینده مدرسه ای کاملا الکترونیکی و بدون کیف را راه اندازی نماییم تا فرزندانمان به راحتی به تحصیل بپردازند.

رئیس مرکز آموزشی فرهنگی سما لاهیجان و سیاهکل در پایان سخنانش همه را به شرکت در جشنواره کشوری فیلم صد ثانیه ای به میزبانی سما لاهیجان دعوت کرد. لازم به ذکر است که این جشنواره 15 اردیبهشت سال جاری در سالن آمفی تئاتر سما لاهیجان برگزار می گردد و شرکت برای عموم آزاد است.

 

 


   

 

ارسال نظر به این پست پس از 1000 روز پس از انتشار امکان پذیر می باشد

معاونت سما واحد لاهیجان