ویژه های خبری

مدرسه سبز سما لاهیجان به مناسبت ایام ا... دهه فجر و به منظور ایجاد نشاط، صمیمیت و همدلی بیشتر و همچنین با نگاه ویژه اینگونه مدارس به سلامتی دانش آموزان، اقدام به برگزاری اولین المپیاد ورزشی دانش آموزان و آموزگاران نمود.

افتتاحیه این جشنواره ورزشی با روشن شدن مشعل المپیاد توسط جواد نجار تمیزکار ، رژه گروه های شرکت کننده و انجام حرکات نمایشی توسط گروه ژیمناستیک همراه بود. در ادامه این المپیاد ورزشی دانش آموزان و آموزگاران این مدرسه در سه رشته طناب کشی، داژبال و حلقه به رقابت پرداختند و از نفرات برتر با اهدای جوایز و کاپ قهرمانی تقدیرگردید.

 در این المپیاد ورزشی که با حضور ابوذر ندیمی نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل در مجلس شورای اسلامی، آگشته شهردار لاهیجان، رحمتی رئیس آموزش و پرورش لاهیجان، مهربان سخنگوی شورای شهر، دانش آموزان، اولیا ،کارکنان و مسوولین سما لاهیجان برگزار شد، جواد نجار تمیزکار در سخنانی ضمن تبریک ایام ا... دهه فجر به مسوولین شرکت کننده خیر مقدم گفت. تمیزکار در اداه سخنانش بحث ورزش را از مسائل مهم سما دانست و خاطرنشان کرد:  از اول سال تحصیلی ورزش صبحگاهی را در مدارس سما الزامی کردیم تا دانش آموزان بات نشاط و انرژی مضاعف در سرکلاس حضور یابند و باور مان این است که این کار در یادگیری خیلی موثر است. وی افزود: با تمام وجود پیگیر مسائل ورزشی در سما هستیم تا دانش آموزان و دانشجویانی شاداب و سرزنده تحویل جامعه دهیم. رئیس مرکز آموزشی فرهنگی سما لاهیجان و سیاهکل در ادامه سخنانش مدرسه سبز را از مدارس پیشگام در شهرستان لاهیجان دانست و افزود تمام تلاش مان این است که از سال آینده این مدرسه را الکترونیکی کنیم و به امید خدا اولین مدرسه بدون کیف در شهرستان لاهیجان داشته باشیم.

لازم به ذکر است که در این جشنواره ورزشی سرود «وطن من» توسط یکی از هنرمندان برای حضار اجرا شد و همچنین گروه سرود مدرسه سبز نیز به اجرای برنامه پرداختند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

;}

ارسال نظر به این پست پس از 1000 روز پس از انتشار امکان پذیر می باشد

معاونت سما واحد لاهیجان