ویژه های خبری

زمان برگزاری جشنواره فیلم صد ثانیه ای تمدید گردید و به پانزدهم اردیبهشت موکول شد و مهلت ارسال آثار تا 27 فروردین در نظر گرفته شد.

در جلسه کارگروه فیلم صد ثانیه ای که به ریاست جواد نجار تمیزکار معاون دانشگاه و رئیس مرکز آموزشی فرهنگی سما لاهیجان و سیاهکل برگزار گردید، به دلیل استقبال بسیار خوب دانشجویان از این جشنواره و برای اینکه آثار بیشتری به این رویداد هنری در سما ارسال شود، با نظر قاطع اعضا، دبیرخانه جشنواره زمان برگزاری این جشنواره را تمدید کرد.

در این جلسه اعضای کارگروه نظرات خود را پیرامون تمدید یا برگزاری در موعد مقرر این دوره از مسابقات بیان نمودند که بعد از جمع بندی کلیه نظرات قرار بر این شد که زمان برگزاری این مسابقات تمدید شود.

همزمانی جشنواره فیلم صد ثانیه ای سما با جشنواره کشوری فیلم صدثانیه ای حوزه هنری و امکان حضور فیلمسازان جوان و دانشجویان علاقه مند در این زمینه که با موضوعات کارآفرینی فیلم خواهند ساخت، مهمترین دلایل اعضا برای تمدید این دوره بود تا به هدف اصلی سما که «مهارت محوری» بوده برسیم و کاری برجسته و در خور سما تحویل جامعه دهیم.

حضور پرشور دانشجویان و استقبال آنان از این رویداد هنری، دادن زمان بیشتر برای کسانی که تا حال موفق به ارسال آثارشان نگردیده اند و همزمانی اولین دوره این جشنواره هنری با فصل بهار و شکوفایی طبیعت از دلایل دیگری بود که از طرف اعضا بیان گردید و با نظر مثبت اکثریت اعضا، زمان این دوره از مسابقات از بهمن به اردیبهشت سال آینده موکول شد.

جواد نجار تمیزکار در این جلسه در سخنانی ضمن موافقت با نظر اکثریت بار دیگر بر برگزاری با کیفیت این جشنواره تاکید نمود و خاطرنشان کرد : باید نهایت تلاش مان را بکنیم که مسابقاتی در شان سما برگزار شود و خروجی کار همانی باشد که همگان از سما انتظار دارند.

رئیس مرکز آموزشی فرهنگی سما لاهیجان و سیاهکل تمدید این دوره از جشنواره را به فال نیک گرفت و افزود: برای ارج نهادن به کار هنری و دانشجویان هنرمند و همچنین برای بهره برداری بیشتر از فرصت هایی که این جشنواره می تواند برای سما ایجاد نماید با تمدید این جشنواره موافقت کردیم تا راه برای کسانی که تازه تصمیم گرفتند که با ارسال آثار بر غنای این رویداد هنری بیفزایند هموار شود و شاهد رقابتی اثرگذار در بین دانشجویان و باعث شکوفایی خلاقیت های شان باشیم. وی همچنین بر موضوعات کارآفرینی، اهمیت فرهنگ و پژوهش در جریان ساخت فیلم تاکید نمود و اظهار امیدواری کرد با سوژه های خوبی که هنرمندان خلق خواهند نمود، سما بتوانند با بهره مندی از نگاه و زبان هنر به اهدافش نزدیک تر شود.

 

 

  

 

 

ميهمان
14 آبان 1395 14:42 caiyan
<h1><a href="http://www.moncleroutletjackets.us" title="moncler outlet"><strong>moncler outlet</strong></a><h1>
<h1><a href="http://www.rayban-eyeglasses.us.com" title="ray ban sunglasses"><strong>ray ban sunglasses</strong></a><h1>
<a href="http://www.burberryoutlet.cc" title="burberry outlet"><strong>burberry outlet</strong></a>
<a href="http://www.nikecortez.com.co" title="nike cortez"><strong>nike cortez</strong></a>
<h1><a href="http://www.louisvuitton-borse.it"><strong>louis vuitton</strong></a><h1>
<h1><a href="http://www.ysl-outlet.com"><strong>ysl outlet online</strong></a><h1>
<a href="http://www.canadagooseoutlet.net.co"><strong>canada goose outlet</strong></a>
<a href="http://www.michaelkorsoutletstore.us.com"><strong>micha
el kors outlet online</strong></a>
canada goose
red bottoms outlet online 
louis vuitton outlet
coach factory outlet
http://www.cheaprolexreplicawatches.us
http://www.michael-korshandbags.us.com

ugg canada
longchamp handbags
pandora jewelry
gucci handbags
michael kors outlet
pandora bracelet
christian louboutin sale
cheap uggs
ugg australia
abercrombie and fitch outlet
ugg boots
michael kors handbags
coach outlet store
michael kors outlet
ارسال نظر به این پست پس از 1000 روز پس از انتشار امکان پذیر می باشد

معاونت سما واحد لاهیجان