ویژه های خبری

 
همزمان با سالروز ورود تاریخی بنیانگذارکبیر انقلاب اسلامی ایران به کشور و آغاز ایام ا... دهه فجر زنگ انقلاب در دبیرستان پسران دوره اول به نمایندگی از پنج مدرسه سما لاهیجان نواخته شد.

در این مراسم که با حضور جواد نجار تمیزکار معاون دانشگاه و رئیس مرکز آموزشی فرهنگی سما لاهیجان و سیاهکل، حجت الاسلام رهنورد رئیس دفتر فرهنگ اسلامی دانشگاه آزاد، مهندس مرتضی آقامحمدی رئیس دانشکده سما لاهیجان و کارکنان و دبیران برگزار گردید، ابراهیم نقدی پور مدیر دبیرستان در سخنانی ضمن تبریک ایام پیروزی انقلاب به مهمانان حاضر در مراسم خیر مقدم گفت.

جواد نجار تمیزکار معاون دانشگاه در امور سما لاهیجان و سیاهکل نیز در این مراسم در سخنانی با تبریک فرا رسیدن بهار انقلاب و ورود امام مهربانی ها به میهن، از اهمیت مضاعف این روز برای دانش آموزان سخن گفت. تمیزکار رمز مانایی و پیروزی این نظام الهی را مرهون ایثار و جانفشانی جوانان این مرز و بوم و هدایت های پیامبر گونه معمار کبیر انقلاب امام راحل دانست و خاطرنشان کرد که امام عزیز چنان در دل مردم ما به ویژه قشر جوان ما جای گرفته بود که برای آمدنش لحظه شماری می کردند و به رغم سنگ اندازی های رژیم شاه که تلاش می کرد امام به ایران نیاید مردم دست به دست هم دادند و در اطلاعیه ها و راهپیمایی های پرخروش شان پیام دادند که اگر هواپیمایی امام در این روز وارد کشور نشود اتفاقات بدتری منتظر رژیم خواهد بود. تمیزکار در ادامه، جان گرفتن این نهضت بزرگ را مرهون خون های پاک شهدایی دانست که در رکاب امام خوبیها عاشقانه جاودانه شدند تا انقلاب به دست ما برسد.

تمیزکار ادامه داد: امام آمد تا در عرصه های دینی به اسلام تمسک کنیم و در عرصه های علمی با تکیه بر دانشمندان جوان مان بتوانیم روز به روز بر قله های افتخار بایستیم و در سطح جهانی حرفی برای گفتن داشته باشیم.

در پایان  این مراسم زنگ انقلاب به صورت مشترک توسط آقایان رهنورد و تمیزکار به صورت رسمی نواخته شد.

لازم به ذکر است که در ابتدای این مراسم یکی از دانش آموزان مقاله ای ویژه پیروزی انقلاب قرائت نمود.

 

 

 

 

 

 

 


 

ارسال نظر به این پست پس از 1000 روز پس از انتشار امکان پذیر می باشد

معاونت سما واحد لاهیجان