ویژه های خبری

افتخارآفرینی کاروان ورزشی سما لاهیجان در سطح استانی

کاروان ورزشی سما لاهیجان در مسابقات استانی سما که به میزبانی بندر انزلی برگزار شد بار دیگر بر سکوی افتخار ایستاد و مقام قهرمانی در رشته والیبال و نایب قهرمانی در رشته های فوتسال و تنیس روی میز این دوره از مسابقات را از آن خود کرد.

این دوره از مسابقات که در سطح کارکنان و اساتید سما استان گیلان و با شرکت تیم های در رشته های والیبال، فوتسال و تنیس روی میز برگزار شد با برتری سما لاهیجان به کار خود پایان داد.

جواد نجار تمیزکار ضمن تبریک این موفقیت به کارکنان و اساتید سما اظهار امیدواری نمود که در تمام عرصه ها چه ورزشی، فرهنگی، علمی و پژوهشی بتوانیم حرف اول را در سطح استان و حتی کشور بزنیم. تمیزکار خاطرنشان کرد با همت و پشتکاری که از مجموعه دانشجویان و کارکنان سما لاهیجان و سیاهکل سراغ دارم تردید ندارم که در هر عرصه ای حرف اول را خواهیم زد و به این موفقیت ها هم افتخار می کنیم. رئیس مرکز آموزشی فرهنگی سما لاهیجان و سیاهکل در ادامه به بیان افتخارات کسب شده در زمینه های مختلف علمی، فرهنگی، ورزشی و ... پرداخت و ادامه داد: سما لاهیجان همواره سعی کرده در این استان اولین ها را به نام خود ثبت کند که مدرسه سبز یکی از این افتخارات بود که برای اولین بار در لاهیجان راه اندازی گردید. مسابقات صندلی روزنامه ای نیز از افتخارات دیگری بود که برای اولین بار در سطح سما کشوری اتفاق افتاد و سما لاهیجان بعد از دانشگاه خواجه نصیر دومین مرکز دانشگاهی بود که به این امر مبادرت نمود.

معاون دانشگاه در امور سما لاهیجان و سیاهکل در خاتمه اظهار امیدواری نمود با همدلی و تلاش بیشتر شاهد بالا رفتن پرچم سما لاهیجان در سطح کشور باشیم.

لازم به ذکر است که این دوره از مسابقات با شرکت کاروان های ورزشی سما استان گیلان در دوم بهمن ماه سال جاری برگزار گردید.

 

 

  

 

ارسال نظر به این پست پس از 1000 روز پس از انتشار امکان پذیر می باشد

معاونت سما واحد لاهیجان