ویژه های خبری

 شهادت عالم نستوه و مبارز شیعه عربستان، آیت الله باقر النمر به دست وارثان ابولهب، جهان اسلام را در غمی جانکاه فرو برد اما بر این باوریم که به استناد حدیث گهربار رسول مکرم اسلام «الملک یبقی مع الکفر و لا یبقی مع الظلم».

پر واضح است که کارهایی که توسط حکام عربستان انجام می گیرد انشقاق در وحدت جهان اسلام و دامن زدن به جنگ های قبیله ای قبل از اسلام است؛ انشقاقی که سودش به نفع دشمنان اسلام و انسانیت از قبیل امریکا و اسرائیل و ... است.

به نظر می رسد که حکام بی اراده سعودی در جریان کارهایی که انجام می دهند به آخر خط رسیده اند و با جنایات بی شماری که از سال گذشته مرتکب شده اند با دست خود، خودشان را به زباله دان تاریخ می فرستند؛ حمله به مردم بی دفاع و مظلوم یمن و ریختن بمب و آتش بر سر کودکان و زنان بی دفاع این کشور، قربانی نمودن حجاج مظلوم بیت ا... الحرام، کمک مالی و تسلیحاتی به جانیان آدمکش و بی رحم داعش و النصره و ... در عراق و سوریه و به شهادت رساندن آیت ا... باقر النمر همگی نشان از ضعف شدید در اداره امور عربستان و بی اراده بودن حکام این کشور دارد و به خوبی ثابت می کند که دستور کشورداری سعودی ها از سوی امریکا و اسرائیل به آنان دیکته می شود و اراده و اختیار کشورداری کاملا از آنان سلب شده است.

باورمان این است که مطمئنا خون شهید النمر دامان سعودی ها را خواهد گرفت و بغض های فروخورده جوانان غیور شیعه و آزادمردان عربستانی باز خواهد شد و حکام عربستان و منافع آنان از هیچ گونه ثبات امنیتی برخوردار نخواهند بود.

ما کارکنان، دانش آموزان، دانشجویان، معلمان و اساتید سما لاهیجان و سیاهکل ضمن محکوم نمودن این جنایت هولناک، این ضایعه را به محضر امام زمان(عج)، رهبر عظیم الشان انقلاب و مسلمانان آزاده سراسر جهان تسلیت می گوییم و به حکام سعودی یادآور می شویم که شیعه پیرو حسین بن علی (ع) است و با فرهنگ کربلا و عاشورا انس و الفتی دیرینه دارد و شهادت را برای خود سعادتی بزرگ می داند.

 

ارسال نظر به این پست پس از 1000 روز پس از انتشار امکان پذیر می باشد

معاونت سما واحد لاهیجان