ویژه های خبری

دفتر پژوهش دانشکده فنی و حرفه ای سما لاهیجان به مناسبت هفته  پژوهش و به منظور تحقق امر تحقیق و پژوهش و سوق دادن دانشجویان به سمت تمرین مهارت یابی و ایجاد بسترهای لازم جهت خلاقیت و شکوفایی استعدادها، اقدام به برگزاری مسابقات اسکیس با موضوع «هویت در معماری ایرانی اسلامی» نمود.

در این راستا نمایشگاهی از آثار گردآوری شده دانشجویان برگزار گردید و با رای اساتید و دانشجویان معماری آثار برگزیده انتخاب خواهند شد.

معاون دانشگاه درامور سما لاهیجان و سیاهکل در حاشیه این مسابقات در سخنانی با تقدیر از مدیر پژوهشی سما لاهیجان و دست اندرکاران برپایی این مسابقات، ضمن امیدوار کننده خواندن چنین برنامه هایی در دانشگاه خاطرنشان کرد: با برگزاری چنین مسابقاتی دانشجو با نشاط تر از گذشته مسائل علمی را دنبال می کند. تمیزکار برگزاری چنین برنامه هایی را برزگ ترین کمک در ایجاد نشاط و انگیزه علمی در بین دانشجویان دانست و افزود: همین ایجاد انگیزه مهمترین عامل هدایت دانشجویان به سوی کسب علم و پژوهش می باشد و امیدواریم با تلاش کارکنان و اساتید این مجموعه موجبات پیشرفت دانشجویان را فراهم نماییم و افراد موفقی را تحویل جامعه دهیم.

لازم به ذکر است که در این دوره از مسابقات 25 نفر از دانشجویان رشته معماری با یکدیگر به رقابت پرداختند.

 


 

 

 


 

 

 

ارسال نظر به این پست پس از 1000 روز پس از انتشار امکان پذیر می باشد

معاونت سما واحد لاهیجان