ویژه های خبری

مدارس سما لاهیجان به مناسبت هفته پژوهش و به بهانه بزرگداشت این هفته با دعوت از معاون پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی و معاون دانشگاه در امور سما لاهیجان، اقدام به نواختن زنگ پژوهش نمودند. جواد نجار تمیزکار معاون دانشگاه در امور سما لاهیجان و سیاهکل در این مراسم ضمن تبریک هفته پژوهش به دانش آموزان و آرزوی موفقیت برای آنان با برشمردن اهمیت پژوهش و پژوهش محوری در جامعه امروز، نظر بزرگان نظام نظیر امام راحل و رهبر معظم انقلاب نسبت به این امر را یادآور شد و تاکید کرد با توجه به نیاز جامعه علمی باید به پژوهش و پژوهش محوری اهمیت ویژه ای قائل شد و آن را در صدر کارها نشاند تا بتوان بر قله های افتخار علمی نشست. تمیزکار در ادامه سخنانش با اشاره به بالا بردن کیفیت مدارس سما و توان رقابت این مدارس با سایر مراکز آموزشی تاکید نمود بر این باوریم که باید با تمام توان برای پیشرفت و سربلندی سما تلاش کنیم و هر ابزاری که مدارس سما در جهت پیشبرد کارهای پژوهشی نیاز دارند باید در اختیار آنان قرار دهیم تا بتوانیم مدارس سما را از نظر علمی و پژوهشی بی نیاز کرده و کیفیت آموزش را در سطح مدارس سما ارتقا دهیم.

رئیس مرکز آموزشی فرهنگی سما لاهیجان و سیاهکل در ادامه سخنانش با تشکر از دکتر کردرستمی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خاطرنشان کرد که با دستور ایشان، بستری فراهم گردیده تا دانش آموزان مان بتوانند از امکانات این دانشگاه جهت پیشبرد کارهای شان استفاده کنند. 

فلاح چای نیز ضمن تبریک هفته پژوهش در سخنانی پیرامون اهمیت پژوهش و پژوهش محوری در جامعه امروز، به جایگاه علمی ایران در دنیا اشاره نمود و خاطرنشان کرد: امروز ایران اسلامی از نظر علمی در دنیا جزو برترین هاست و این برای کشورمان افتخار بسیار بزرگی است. فلاح چای سپس به دانش آموزان توصیه نمود با تقویت بنیه های علمی و توان آموزشی تان، خود را برای خدمت به آینده کشور آماده کنید چون آینده سازان واقعی این مرزو بوم شما دانش آموزان عزیز هستید.

لازم به ذکر است که زنگ پژوهش مدارس توسط معاون دانشگاه در امور سما لاهیجان و همچنین معاون پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی لاهیجان همزمان با هفته پژوهش در مدارس سما لاهیجان به صدا در آمد.

 

 

 

 

 

 

 

 

       

ارسال نظر به این پست پس از 1000 روز پس از انتشار امکان پذیر می باشد

معاونت سما واحد لاهیجان