ویژه های خبری

سازمان سینمایی و سمعی بصری وزارت ارشاد اسلامی با برگزاری جشنواره فیلم صد ثانیه ای سما لاهیجان که به صورت کشوری بین دانش آموزان و دانشجویان سما برگزار می شود، موافقت کرد.

این موافقت در پی درخواست معاون دانشگاه در امور سما لاهیجان و سیاهکل مبنی بر برگزاری این جشنواره  صورت گرفت. نجار تمیزکار ضمن ابراز خرسندی از موافقت سازمان مذکور با برگزاری این همایش فرهنگی، تایید آن توسط سازمان سینمایی وزارت ارشاد را به فال نیک گرفت و آن را ارزش نهادن به کارهنری دانست و خاطرنشان کرد: رسالت اصلی سما بارور نمودن استعدادهای دانشجویان و دانش آموزانش در ابعاد مختلف می باشد. یعنی همانگونه که با آموزش مهارت محوری و تربیت تکنسین های ماهر و آماده به کار نیاز بازار کار را مرتفع می کند و افراد کارآفرین و موثر تحویل جامعه می دهد، در زمینه های هنری نیز به دنبال تربیت افراد خلاق و شکوفا نمودن استعدادهای بالقوه می باشد تا در کنار مهارت محوری بتواند هنرمندان موفقی هم تحویل جامعه بدهد. چنان که در زمینه های ورزشی و علمی هم  افتخارات ارزشمندی در کارنامه خود ثبت کرده است. رئیس مرکز آموزشی فرهنگی سما لاهیجان و سیاهکل یکی از اهداف اصلی این جشنواره را معرفی «مهارت محوری» با زبان هنر بیان نمود و خاطرنشان کرد: با این کار می توانیم با زبانی متفاوت هنر و صنعت را در کنار هم بنشانیم و مبلغ خوبی برای ترویج اهداف سازمان سما باشیم.

 خاطرنشان می شود که این جشنواره در بهمن ماه سال جاری با شرکت دانش آموزان و دانشجویان سما کشور به میزبانی دانشکده فنی و حرفه ای سما لاهیجان برگزار می شود.

لازم به ذکر است نامه مدیر کل امور جشنواره ها و همکاری های بین الملل ارشاد اسلامی خطاب به معاونت دانشگاه در امور سما لاهیجان و سیاهکل به شرح زیر می باشد:

 

 

 

 

ارسال نظر به این پست پس از 1000 روز پس از انتشار امکان پذیر می باشد

معاونت سما واحد لاهیجان