ویژه های خبری

دفتر پژوهش آموزشکده فنی و حرفه ای سما لاهیجان به منظور گسترش فرهنگ کتاب و کتابخوانی، بالابردن سرانه مطالعه و همچنین تسهیل تهیه کتاب های درسی و عدم مراجعه دانشجویان این مرکز آموزشی فرهنگی جهت تهیه کتاب به مرکز استان و دشواری های ناشی از تهیه آن، اقدام به برپایی نمایشگاه کتاب در آموزشکده فنی و حرفه ای  سما لاهیجان نمود تا استادان، کارکنان و دانشجویان برای خرید کتاب های مورد نیازشان به آنجا مراجعه کرده و نیازشان را در زمینه مرتفع سازند. لازم به ذکر است کتاب های این نمایشگاه با 20 درصد تخفیف عرضه گردید که با استقبال گرم دانشجویان،کارکنان و اساتید مواجه شد.

خاطرنشان می شود که دفتر پژوهش سما لاهیجان در اقدام ارزشمند دیگری با هماهنگی خانه زیست ایران اقدام به برگزاری نمایشگاه کتاب «خانه زیست ایران» نمود. در این نمایشگاه که آموزش و پرورش لاهیجان نیز مشارکت داشت کتاب ها با تخفیف پنجاه درصد ارائه شد و دانش آموزان،دانشجویان،کارکنان و اساتید ضمن بازدید از نمایشگاه مذکور، کتاب های مورد نیاز شان را تهیه کردند.

 در این دو نمایشگاه انتشارات قلم چی، گاج، خیلی سبز، مبتکران، خانه زیست شناسی، تخت سیاه، نشر الگو و مهر و ماه به ارائه آثار خود پرداختند.

 

 

 

 

 

ارسال نظر به این پست پس از 1000 روز پس از انتشار امکان پذیر می باشد

معاونت سما واحد لاهیجان