ویژه های خبری

نظر به آغاز به کار نخستین جشنواره فیلم سراسری سما لاهیجان، اعضای دبیرخانه این جشنواره توسط نجار تمیزکار دبیر جشنواره سراسری فیلم صد ثانیه ای سما لاهیجان انتخاب شدند. در این نشست مهندس مرتضی آقا محمدی (رئیس دانشکده سما لاهیجان)، ساسان عادلی (رئیس انجمن سینمای جوانان لاهیجان)، معصومه خداشناس (مدیر فرهنگی) محمد آقاپناه (مسئول رایانه)، اسماعیل تپاک(روابط عمومی)، مهرداد گرامی و محمدتقی لون آمیز (از هنرمندان پیشکسوت انجمن سینمای جوانان گیلان)، زهرا تکاسی(مدیر اداری)، راحله میربلوک (مدیر پژوهش)، عیسی خیرخواه( مسئول دفتر) به ترتیب به عنوان دبیر اجرایی جشنواره، مدیر شورای بازبینی، مدیر دبیرخانه، مدیر فن آوری و اطلاعات جشنواره، مدیر روابط عمومی، مدیران کمیته فنی، مدیر پشتیبانی و اعضای دبیرخانه نخستین جشنواره سراسری فیلم صد ثانیه ای سما لاهیجان معرفی شدند.

به گزارش روابط عمومی سما لاهیجان و سیاهکل در این جلسه همچنین به بررسی مسائل و مشکلات برگزاری جشنواره اشاره و به تقویت نقاط قوت و برطرف نمودن ضعف های احتمالی جهت تسریع در روند اجرایی جشنواره تاکید گردید.

جواد نجار تمیزکار معاون دانشگاه و رییس مرکز آموزشی و فرهنگی سما لاهیجان و دبیر نخستین جشنواره فیلم صدثانیه ای سما ضمن تشکر از حمایت های معاونت فرهنگی و دانشجویی سما کشور و صابری دبیر شورای سیاستگذاری سما استان گیلان خاطر نشان کرد: کارکنان زحمت کش سما لاهیجان با همدلی و تلاش، کارهای بزرگ فرهنگی و پژوهشی را در طول یکسال گذشته انجام دادند و ما مطمئن هستیم با توانایی ها و وفاقی که در بین کارکنان این مجموعه وجود دارد این کار نیز با سربلندی به پایان خواهد رسید و برگ زرینی برای سما به ارمغان خواهد ماند.

تمیزکار در ادامه سخنانش برنامه ریزی و حرکت حول« برنامه محوری» را از عوامل اصلی موفقیت در کارها دانست و افزود: این اتفاق بزرگ هنری نیز با برنامه ریزی و انسجام و با بهره گیری از زبان فاخر هنر، که زبانی تاثیر گذار و ماندگار است می تواند در به ثمر رساندن اندیشه مهارت محوری که جزو اهداف اصلی و ماموریت های ویژه سما هست کمک شایانی نماید و با این زبان، واین بار متفاوت از همه روشها رسالت اصلی سما در جامعه ترویج یابد.

در این نشست در خصوص تمدید زمان برگزاری ،تبلیغات و برنامه ریزی جلسات مباحثی مطرح و هریک از اعضا به بیان نظرات خود پرداختند.

 

 

 

 

 

ارسال نظر به این پست پس از 1000 روز پس از انتشار امکان پذیر می باشد

معاونت سما واحد لاهیجان