ویژه های خبری

دانشجویان، کارکنان و اساتید آموزشکده های فنی و حرفه ای سما لاهیجان و سیاهکل و همچنین مدارس این مرکز آموزشی فرهنگی همگام با سایر مردم انقلابی در راهپیمایی پرشکوه 13 آبان (روز دانش آموز و روز تسخیر لانه جاسوسی و تبعید حضرت امام) به صورت گسترده و فعال شرکت کردند. لازم به ذکر است که این راهپیمایی از ساعت 10 صبح از محل های تعیین شده شروع شد و تا ساعت 30/11 ادامه داشت و بعد از پایان راهپیمایی، قطعنامه ای قرائت شد و حضار هر بند آن را با تکبیر تایید کردند.

جواد نجار تمیزکار در حاشیه این همایش انقلابی، یکی از اهداف اصلی انقلاب را استکبارستیزی دانشت و خاطرنشان کرد: نهضت ما برگرفته از قیام عاشوراست و پیام اصلی قیام عاشورا شکستن هیمنه استکبار و طاغوت بوده و ما نیز باید به تاسی از سالار شهیدان و در پرتو هدایت های رهبر معظم انقلاب در صحنه باشیم تا از کیان انقلاب دفاع کنیم.

 رئیس مرکز آموزشی فرهنگی سما لاهیجان و سیاهکل در ادامه سخنانش 13 آبان را از روزهای به یاد ماندنی تاریخ انقلاب ذکر کرد و افزود: دانشجویان بصیر و انقلابی ما در آن روز با تسخیر لانه سیاه جاسوسی بار دیگر استقلال مان را به رخ دنیا کشیدند و به دنیا ثابت نمودند هیمنه ابرقدرت ها کاریکاتوری و پوشالی بوده و هر اقدام زیاده خواهانه ای با واکنش قاطع ملت ایران مواجه خواهد شد.

 

 

 

 

 

 

 

 

ارسال نظر به این پست پس از 1000 روز پس از انتشار امکان پذیر می باشد

معاونت سما واحد لاهیجان